У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6120 Шкло-Старжиська — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6120 сполученням Шкло-Старжиська - Львів відправляється зі станції Шкло-Старжиська о 19.02 і прибуває на станцію Львів о 20.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Бодрість, Янтарна, Молошковичі, Добростани, 5 Км, Затока, Цунів, Мшана, Суховоля, Зимна Вода, Рудне, 5-й Парк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шкло-Старжиська 19.02
Бодрість 19.09 1 хв  19.10 7 хв 
Янтарна 19.15 1 хв  19.16 13 хв 
Молошковичі 19.23 1 хв  19.24 21 хв 
Добростани 19.32 1 хв  19.33 30 хв 
5 Км 19.38 1 хв  19.39 36 хв 
Затока 19.44 1 хв  19.45 42 хв 
Цунів 19.50 1 хв  19.51 48 хв 
Мшана 19.56 1 хв  19.57 54 хв 
Суховоля 20.02 1 хв  20.03 1 г 
Зимна Вода 20.06 1 хв  20.07 1 г  4 хв 
Рудне 20.12 1 хв  20.13 1 г  10 хв 
5-й Парк 20.18 1 хв  20.19 1 г  16 хв 
Львів 20.28 1 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6120 Шкло-Старжиська — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31