У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6121 Чаплине — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6121 сполученням Чаплине - Дніпро-Головний відправляється зі станції Чаплине о 13.33 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 16.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Васильківка, Крутоярка, 269 Км, 262 км, Вишнівецьке, Синельникове-2, Хорошеве, 219 Км, 207 Км, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 13.33
Краснощокове 13.41 1 хв  13.42 8 хв 
Улянівка 13.51 1 хв  13.52 18 хв 
Васильківка 13.56 1 хв  13.57 23 хв 
284 Км 14.01 1 хв  14.02 28 хв 
283 Км 14.04 1 хв  14.05 31 хв 
Крутоярка 14.09 1 хв  14.10 36 хв 
276 Км 14.13 1 хв  14.14 40 хв 
Письменна 14.18 1 хв  14.19 45 хв 
269 Км 14.22 1 хв  14.23 49 хв 
267 Км 14.26 1 хв  14.27 53 хв 
Терса 14.29 1 хв  14.30 56 хв 
262 км 14.33 1 хв  14.34 1 г 
Роздори 14.41 1 хв  14.42 1 г  8 хв 
251 Км 14.46 1 хв  14.47 1 г  13 хв 
Вишнівецьке 14.51 1 хв  14.52 1 г  18 хв 
242 Км 14.57 2 хв  14.59 1 г  24 хв 
239 Км 15.02 1 хв  15.03 1 г  29 хв 
Синельникове-2 15.08 1 хв  15.09 1 г  35 хв 
235 Км 15.11 1 хв  15.12 1 г  38 хв 
230 Км 15.15 1 хв  15.16 1 г  42 хв 
Хорошеве 15.19 1 хв  15.20 1 г  46 хв 
225 Км 15.23 1 хв  15.24 1 г  50 хв 
222 Км 15.27 1 хв  15.28 1 г  54 хв 
219 Км 15.31 1 хв  15.32 1 г  58 хв 
Іларіонове 15.36 1 хв  15.37 2 г  3 хв 
212 Км 15.41 1 хв  15.42 2 г  8 хв 
207 Км 15.46 1 хв  15.47 2 г  13 хв 
Ігрень 15.51 1 хв  15.52 2 г  18 хв 
Ксеніївка 15.54 2 хв  15.56 2 г  21 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 16.00 2 хв  16.02 2 г  27 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 16.04 1 хв  16.05 2 г  31 хв 
196 Км 16.08 1 хв  16.09 2 г  35 хв 
Нижньодніпровськ 16.12 1 хв  16.13 2 г  39 хв 
193 Км 16.16 2 хв  16.18 2 г  43 хв 
Дніпро-Головний 16.26 2 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6121 Чаплине — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728