У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6121 Чаплине — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6121 сполученням Чаплине - Дніпро-Головний відправляється зі станції Чаплине о 13.33 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 16.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Васильківка, Крутоярка, 269 Км, 262 км, Вишнівецьке, Синельникове-2, Хорошеве, 219 Км, 207 Км, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 13.33
Краснощокове 13.41 1 хв  13.42 8 хв 
Улянівка 13.51 1 хв  13.52 18 хв 
Васильківка 13.56 1 хв  13.57 23 хв 
284 Км 14.01 1 хв  14.02 28 хв 
283 Км 14.04 1 хв  14.05 31 хв 
Крутоярка 14.09 1 хв  14.10 36 хв 
276 Км 14.13 1 хв  14.14 40 хв 
Письменна 14.18 1 хв  14.19 45 хв 
269 Км 14.22 1 хв  14.23 49 хв 
267 Км 14.26 1 хв  14.27 53 хв 
Терса 14.29 1 хв  14.30 56 хв 
262 км 14.33 1 хв  14.34 1 г 
Роздори 14.41 1 хв  14.42 1 г  8 хв 
251 Км 14.46 1 хв  14.47 1 г  13 хв 
Вишнівецьке 14.51 1 хв  14.52 1 г  18 хв 
242 Км 14.57 2 хв  14.59 1 г  24 хв 
239 Км 15.02 1 хв  15.03 1 г  29 хв 
Синельникове-2 15.08 1 хв  15.09 1 г  35 хв 
235 Км 15.11 1 хв  15.12 1 г  38 хв 
230 Км 15.15 1 хв  15.16 1 г  42 хв 
Хорошеве 15.19 1 хв  15.20 1 г  46 хв 
225 Км 15.23 1 хв  15.24 1 г  50 хв 
222 Км 15.27 1 хв  15.28 1 г  54 хв 
219 Км 15.31 1 хв  15.32 1 г  58 хв 
Іларіонове 15.36 1 хв  15.37 2 г  3 хв 
212 Км 15.41 1 хв  15.42 2 г  8 хв 
207 Км 15.46 1 хв  15.47 2 г  13 хв 
Ігрень 15.51 1 хв  15.52 2 г  18 хв 
Ксеніївка 15.54 2 хв  15.56 2 г  21 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 16.00 2 хв  16.02 2 г  27 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 16.04 1 хв  16.05 2 г  31 хв 
196 Км 16.08 1 хв  16.09 2 г  35 хв 
Нижньодніпровськ 16.12 1 хв  16.13 2 г  39 хв 
193 Км 16.16 2 хв  16.18 2 г  43 хв 
Дніпро-Головний 16.26 2 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6121 Чаплине — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031