У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6122 Дніпро-Головний — Чаплине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6122 сполученням Дніпро-Головний - Чаплине відправляється зі станції Дніпро-Головний о 16.26 і прибуває на станцію Чаплине о 19.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нижньодніпровськ, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Ксеніївка, 207 Км, Іларіонове, 225 Км, 230 Км, Синельникове-2, 242 Км, 251 Км, 262 км, Васильківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 16.26
193 Км 16.34 1 хв  16.35 8 хв 
Нижньодніпровськ 16.38 1 хв  16.39 12 хв 
196 Км 16.42 1 хв  16.43 16 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 16.47 1 хв  16.48 21 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 16.50 1 хв  16.51 24 хв 
Ксеніївка 16.54 1 хв  16.55 28 хв 
Ігрень 16.57 1 хв  16.58 31 хв 
207 Км 17.00 1 хв  17.01 34 хв 
212 Км 17.05 1 хв  17.06 39 хв 
Іларіонове 17.11 1 хв  17.12 45 хв 
222 Км 17.17 1 хв  17.18 51 хв 
225 Км 17.22 1 хв  17.23 56 хв 
Хорошеве 17.26 1 хв  17.27 1 г 
230 Км 17.30 2 хв  17.32 1 г  4 хв 
235 Км 17.35 1 хв  17.36 1 г  9 хв 
Синельникове-2 17.39 1 хв  17.40 1 г  13 хв 
239 Км 17.45 1 хв  17.46 1 г  19 хв 
242 Км 17.49 2 хв  17.51 1 г  23 хв 
Вишнівецьке 17.56 1 хв  17.57 1 г  30 хв 
251 Км 18.01 1 хв  18.02 1 г  35 хв 
Роздори 18.05 1 хв  18.06 1 г  39 хв 
262 км 18.11 1 хв  18.12 1 г  45 хв 
Письменна 18.24 1 хв  18.25 1 г  58 хв 
Васильківка 18.38 1 хв  18.39 2 г  12 хв 
Улянівка 18.44 1 хв  18.45 2 г  18 хв 
Чаплине 19.02 2 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6122 Дніпро-Головний — Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031