У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6122 Дніпро-Головний — Чаплине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6122 сполученням Дніпро-Головний - Чаплине відправляється зі станції Дніпро-Головний о 16.27 і прибуває на станцію Чаплине о 19.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 196 Км, Нижньодніпровськ-Вузол, Ігрень, 212 Км, 222 Км, Хорошеве, 235 Км, 239 Км, Вишнівецьке, Роздори, Письменна, Улянівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 16.27
Нижньодніпровськ 16.38 1 хв  16.39 11 хв 
196 Км 16.42 1 хв  16.43 15 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 16.47 1 хв  16.48 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 16.50 1 хв  16.51 23 хв 
Ксеніївка 16.54 1 хв  16.55 27 хв 
Ігрень 16.57 1 хв  16.58 30 хв 
207 Км 17.00 1 хв  17.01 33 хв 
212 Км 17.05 1 хв  17.06 38 хв 
Іларіонове 17.11 1 хв  17.12 44 хв 
222 Км 17.17 1 хв  17.18 50 хв 
225 Км 17.22 1 хв  17.23 55 хв 
Хорошеве 17.26 1 хв  17.27 59 хв 
230 Км 17.30 2 хв  17.32 1 г  3 хв 
235 Км 17.35 1 хв  17.36 1 г  8 хв 
Синельникове-2 17.39 1 хв  17.40 1 г  12 хв 
239 Км 17.45 1 хв  17.46 1 г  18 хв 
242 Км 17.49 2 хв  17.51 1 г  22 хв 
Вишнівецьке 17.56 1 хв  17.57 1 г  29 хв 
251 Км 18.01 1 хв  18.02 1 г  34 хв 
Роздори 18.05 1 хв  18.06 1 г  38 хв 
262 км 18.11 1 хв  18.12 1 г  44 хв 
Письменна 18.24 1 хв  18.25 1 г  57 хв 
Васильківка 18.38 1 хв  18.39 2 г  11 хв 
Улянівка 18.44 1 хв  18.45 2 г  17 хв 
Чаплине 19.02 2 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6122 Дніпро-Головний — Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031