У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6122 Дніпро-Головний — Чаплине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6122 сполученням Дніпро-Головний - Чаплине відправляється зі станції Дніпро-Головний о 16.27 і прибуває на станцію Чаплине о 19.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 196 Км, Нижньодніпровськ-Вузол, Ігрень, 212 Км, 222 Км, Хорошеве, 235 Км, 239 Км, Вишнівецьке, Роздори, Письменна, Улянівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 16.27
Нижньодніпровськ 16.38 1 хв  16.39 11 хв 
196 Км 16.42 1 хв  16.43 15 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 16.47 1 хв  16.48 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 16.50 1 хв  16.51 23 хв 
Ксеніївка 16.54 1 хв  16.55 27 хв 
Ігрень 16.57 1 хв  16.58 30 хв 
207 Км 17.00 1 хв  17.01 33 хв 
212 Км 17.05 1 хв  17.06 38 хв 
Іларіонове 17.11 1 хв  17.12 44 хв 
222 Км 17.17 1 хв  17.18 50 хв 
225 Км 17.22 1 хв  17.23 55 хв 
Хорошеве 17.26 1 хв  17.27 59 хв 
230 Км 17.30 2 хв  17.32 1 г  3 хв 
235 Км 17.35 1 хв  17.36 1 г  8 хв 
Синельникове-2 17.39 1 хв  17.40 1 г  12 хв 
239 Км 17.45 1 хв  17.46 1 г  18 хв 
242 Км 17.49 2 хв  17.51 1 г  22 хв 
Вишнівецьке 17.56 1 хв  17.57 1 г  29 хв 
251 Км 18.01 1 хв  18.02 1 г  34 хв 
Роздори 18.05 1 хв  18.06 1 г  38 хв 
262 км 18.11 1 хв  18.12 1 г  44 хв 
Письменна 18.24 1 хв  18.25 1 г  57 хв 
Васильківка 18.38 1 хв  18.39 2 г  11 хв 
Улянівка 18.44 1 хв  18.45 2 г  17 хв 
Чаплине 19.02 2 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6122 Дніпро-Головний — Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031