У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6122 Дніпро-Головний — Чаплине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6122 сполученням Дніпро-Головний - Чаплине відправляється зі станції Дніпро-Головний о 16.27 і прибуває на станцію Чаплине о 19.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Ксеніївка, 207 Км, Іларіонове, 225 Км, 230 Км, Синельникове-2, 242 Км, 251 Км, 262 км, Васильківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 16.27
193 Км 16.34 1 хв  16.35 7 хв 
Нижньодніпровськ 16.38 1 хв  16.39 11 хв 
196 Км 16.42 1 хв  16.43 15 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 16.47 1 хв  16.48 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 16.50 1 хв  16.51 23 хв 
Ксеніївка 16.54 1 хв  16.55 27 хв 
Ігрень 16.57 1 хв  16.58 30 хв 
207 Км 17.00 1 хв  17.01 33 хв 
212 Км 17.05 1 хв  17.06 38 хв 
Іларіонове 17.11 1 хв  17.12 44 хв 
222 Км 17.17 1 хв  17.18 50 хв 
225 Км 17.22 1 хв  17.23 55 хв 
Хорошеве 17.26 1 хв  17.27 59 хв 
230 Км 17.30 2 хв  17.32 1 г  3 хв 
235 Км 17.35 1 хв  17.36 1 г  8 хв 
Синельникове-2 17.39 1 хв  17.40 1 г  12 хв 
239 Км 17.45 1 хв  17.46 1 г  18 хв 
242 Км 17.49 2 хв  17.51 1 г  22 хв 
Вишнівецьке 17.56 1 хв  17.57 1 г  29 хв 
251 Км 18.01 1 хв  18.02 1 г  34 хв 
Роздори 18.05 1 хв  18.06 1 г  38 хв 
262 км 18.11 1 хв  18.12 1 г  44 хв 
Письменна 18.24 1 хв  18.25 1 г  57 хв 
Васильківка 18.38 1 хв  18.39 2 г  11 хв 
Улянівка 18.43 1 хв  18.44 2 г  16 хв 
Чаплине 19.02 2 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6122 Дніпро-Головний — Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31