У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6123 Львів — Мостиська-2 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6123 сполученням Львів - Мостиська-2 відправляється зі станції Львів о 20.50 і прибуває на станцію Мостиська-2 о 22.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рудне, Суховоля, Цунів, Кам'янобрід, Братковичі, Родатичі, Княжий Міст, Заріччя(Берегове), Арламівська Воля, Мостиська 1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.50
5-й Парк 20.58 1 хв  20.59 8 хв 
Рудне 21.05 1 хв  21.06 15 хв 
Зимна Вода 21.09 1 хв  21.10 19 хв 
Суховоля 21.15 1 хв  21.16 25 хв 
Мшана 21.20 1 хв  21.21 30 хв 
Цунів 21.26 1 хв  21.27 36 хв 
Затока 21.31 1 хв  21.32 41 хв 
Кам'янобрід 21.36 1 хв  21.37 46 хв 
Городок Львівський 21.43 1 хв  21.44 53 хв 
Братковичі 21.49 1 хв  21.50 59 хв 
Волчухи 21.54 1 хв  21.55 1 г  4 хв 
Родатичі 21.59 1 хв  22.00 1 г  9 хв 
Бар 22.04 1 хв  22.05 1 г  14 хв 
Княжий Міст 22.11 1 хв  22.12 1 г  21 хв 
Судова Вишня 22.17 1 хв  22.18 1 г  27 хв 
Заріччя(Берегове) 22.23 1 хв  22.24 1 г  33 хв 
Хоросниця 22.28 1 хв  22.29 1 г  38 хв 
Арламівська Воля 22.33 1 хв  22.34 1 г  43 хв 
Підгать 22.37 1 хв  22.38 1 г  47 хв 
Мостиська 1 22.40 1 хв  22.41 1 г  50 хв 
Тщенець 22.47 1 хв  22.48 1 г  57 хв 
Мостиська-2 22.55 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6123 Львів — Мостиська-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31