У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6123 Львів — Шкло-Старжиська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6123 сполученням Львів - Шкло-Старжиська відправляється зі станції Львів о 17.23 і прибуває на станцію Шкло-Старжиська о 18.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 5-й Парк, Рудне, Зимна Вода, Суховоля, Мшана, Цунів, Затока, 5 Км, Добростани, Молошковичі, Янтарна, Бодрість.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.23
5-й Парк 17.31 1 хв  17.32 8 хв 
Рудне 17.37 1 хв  17.38 14 хв 
Зимна Вода 17.41 1 хв  17.42 18 хв 
Суховоля 17.45 1 хв  17.46 22 хв 
Мшана 17.50 1 хв  17.51 27 хв 
Цунів 17.56 1 хв  17.57 33 хв 
Затока 18.02 1 хв  18.03 39 хв 
5 Км 18.10 1 хв  18.11 47 хв 
Добростани 18.18 1 хв  18.19 55 хв 
Молошковичі 18.27 1 хв  18.28 1 г  4 хв 
Янтарна 18.35 1 хв  18.36 1 г  12 хв 
Бодрість 18.40 1 хв  18.41 1 г  17 хв 
Шкло-Старжиська 18.48 1 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6123 Львів — Шкло-Старжиська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031