У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6124-6123 Дніпро-Головний — Запоріжжя-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6124-6123 сполученням Дніпро-Головний - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 16.16 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 19.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Ігрень, 222 Км, 230 Км, Синельникове-1, 1049 Км, 1063 Км, Вільнянськ, Іскра.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 16.16
Нижньодніпровськ 16.27 1 хв  16.28 11 хв 
196 Км 16.31 1 хв  16.32 15 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 16.36 1 хв  16.37 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 16.39 1 хв  16.40 23 хв 
Ксеніївка 16.43 1 хв  16.44 27 хв 
Ігрень 16.46 1 хв  16.47 30 хв 
207 Км 16.49 1 хв  16.50 33 хв 
Іларіонове 17.00 1 хв  17.01 44 хв 
222 Км 17.08 1 хв  17.09 52 хв 
225 Км 17.12 1 хв  17.13 56 хв 
Хорошеве 17.16 1 хв  17.17 1 г 
230 Км 17.20 2 хв  17.22 1 г  4 хв 
235 Км 17.25 1 хв  17.26 1 г  9 хв 
Синельникове-2 17.29 1 хв  17.30 1 г  13 хв 
Синельникове-1 17.37 2 хв  17.39 1 г  21 хв 
Івківка 17.48 1 хв  17.49 1 г  32 хв 
1045 Км 17.53 1 хв  17.54 1 г  37 хв 
1049 Км 17.58 1 хв  17.59 1 г  42 хв 
Славгород-Південний 18.05 1 хв  18.06 1 г  49 хв 
1061 Км 18.14 1 хв  18.15 1 г  58 хв 
1063 Км 18.19 1 хв  18.20 2 г  3 хв 
Новогупалівка 18.25 1 хв  18.26 2 г  9 хв 
1074 Км 18.33 1 хв  18.34 2 г  17 хв 
Вільнянськ 18.40 1 хв  18.41 2 г  24 хв 
Янцеве 18.49 1 хв  18.50 2 г  33 хв 
Запоріжжя Вантажне 18.59 1 хв  19.00 2 г  43 хв 
Іскра 19.04 1 хв  19.05 2 г  48 хв 
Мотор 19.08 1 хв  19.09 2 г  52 хв 
Запоріжжя-1 19.15 2 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6124-6123 Дніпро-Головний — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031