У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6124/6123 Дніпро-Головний — Запоріжжя-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6124/6123 сполученням Дніпро-Головний - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 16.16 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 19.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Ігрень, 222 Км, 230 Км, Синельникове-1, 1049 Км, 1063 Км, Вільнянськ, Іскра.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 16.16
Нижньодніпровськ 16.27 1 хв  16.28 11 хв 
196 Км 16.31 1 хв  16.32 15 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 16.36 1 хв  16.37 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 16.39 1 хв  16.40 23 хв 
Ксеніївка 16.43 1 хв  16.44 27 хв 
Ігрень 16.46 1 хв  16.47 30 хв 
207 Км 16.49 1 хв  16.50 33 хв 
Іларіонове 17.00 1 хв  17.01 44 хв 
222 Км 17.08 1 хв  17.09 52 хв 
225 Км 17.12 1 хв  17.13 56 хв 
Хорошеве 17.16 1 хв  17.17 1 г 
230 Км 17.20 2 хв  17.22 1 г  4 хв 
235 Км 17.25 1 хв  17.26 1 г  9 хв 
Синельникове-2 17.29 1 хв  17.30 1 г  13 хв 
Синельникове-1 17.37 2 хв  17.39 1 г  21 хв 
Івківка 17.48 1 хв  17.49 1 г  32 хв 
1045 Км 17.53 1 хв  17.54 1 г  37 хв 
1049 Км 17.58 1 хв  17.59 1 г  42 хв 
Славгород-Південний 18.05 1 хв  18.06 1 г  49 хв 
1061 Км 18.14 1 хв  18.15 1 г  58 хв 
1063 Км 18.19 1 хв  18.20 2 г  3 хв 
Новогупалівка 18.25 1 хв  18.26 2 г  9 хв 
1074 Км 18.33 1 хв  18.34 2 г  17 хв 
Вільнянськ 18.40 1 хв  18.41 2 г  24 хв 
Янцеве 18.49 1 хв  18.50 2 г  33 хв 
Запоріжжя Вантажне 18.59 1 хв  19.00 2 г  43 хв 
Іскра 19.04 1 хв  19.05 2 г  48 хв 
Мотор 19.08 1 хв  19.09 2 г  52 хв 
Запоріжжя-1 19.15 2 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6124/6123 Дніпро-Головний — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31