У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6124 Шкло-Старжиська — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6124 сполученням Шкло-Старжиська - Львів відправляється зі станції Шкло-Старжиська о 19.02 і прибуває на станцію Львів о 20.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Бодрість, Янтарна, Молошковичі, Добростани, 5 Км, Затока, Цунів, Мшана, Суховоля, Зимна Вода, Рудне, 5-й Парк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шкло-Старжиська 19.02
Бодрість 19.09 1 хв  19.10 7 хв 
Янтарна 19.15 1 хв  19.16 13 хв 
Молошковичі 19.23 1 хв  19.24 21 хв 
Добростани 19.32 1 хв  19.33 30 хв 
5 Км 19.38 1 хв  19.39 36 хв 
Затока 19.44 1 хв  19.45 42 хв 
Цунів 19.50 1 хв  19.51 48 хв 
Мшана 19.56 1 хв  19.57 54 хв 
Суховоля 20.02 1 хв  20.03 1 г 
Зимна Вода 20.06 1 хв  20.07 1 г  4 хв 
Рудне 20.12 1 хв  20.13 1 г  10 хв 
5-й Парк 20.18 1 хв  20.19 1 г  16 хв 
Львів 20.28 1 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6124 Шкло-Старжиська — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30