У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6124 Шкло-Старжиська — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6124 сполученням Шкло-Старжиська - Львів відправляється зі станції Шкло-Старжиська о 19.00 і прибуває на станцію Львів о 20.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Бодрість, Янтарна, Молошковичі, Добростани, 5 Км, Затока, Цунів, Мшана, Суховоля, Зимна Вода, Рудне, 5-й Парк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шкло-Старжиська 19.00
Бодрість 19.07 1 хв  19.08 7 хв 
Янтарна 19.13 1 хв  19.14 13 хв 
Молошковичі 19.21 1 хв  19.22 21 хв 
Добростани 19.30 1 хв  19.31 30 хв 
5 Км 19.36 1 хв  19.37 36 хв 
Затока 19.42 1 хв  19.43 42 хв 
Цунів 19.48 1 хв  19.49 48 хв 
Мшана 19.54 1 хв  19.55 54 хв 
Суховоля 20.00 1 хв  20.01 1 г 
Зимна Вода 20.04 1 хв  20.05 1 г  4 хв 
Рудне 20.10 1 хв  20.11 1 г  10 хв 
5-й Парк 20.16 3 хв  20.19 1 г  16 хв 
Львів 20.28 1 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6124 Шкло-Старжиська — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції