У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6125 Львів — Шкло-Старжиська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6125 сполученням Львів - Шкло-Старжиська відправляється зі станції Львів о 20.30 і прибуває на станцію Шкло-Старжиська о 22.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 5-й Парк, Рудне, Зимна Вода, Суховоля, Мшана, Цунів, Затока, 5 Км, Добростани, Молошковичі, Янтарна, Бодрість.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.30
5-й Парк 20.39 2 хв  20.41 9 хв 
Рудне 20.45 1 хв  20.46 15 хв 
Зимна Вода 20.49 1 хв  20.50 19 хв 
Суховоля 20.53 1 хв  20.54 23 хв 
Мшана 21.01 1 хв  21.02 31 хв 
Цунів 21.07 1 хв  21.08 37 хв 
Затока 21.13 1 хв  21.14 43 хв 
5 Км 21.21 1 хв  21.22 51 хв 
Добростани 21.30 1 хв  21.31 1 г 
Молошковичі 21.39 1 хв  21.40 1 г  9 хв 
Янтарна 21.49 1 хв  21.50 1 г  19 хв 
Бодрість 21.55 1 хв  21.56 1 г  25 хв 
Шкло-Старжиська 22.04 1 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6125 Львів — Шкло-Старжиська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031