У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6125 Синельникове-1 — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6125 сполученням Синельникове-1 - Дніпро-Головний відправляється зі станції Синельникове-1 о 17.11 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 18.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 235 Км, Хорошеве, 222 Км, Іларіонове, 207 Км, Ксеніївка, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Нижньодніпровськ, Пост Амур.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-08-14 по 2019-08-21: 16.08., 19.08., 21.08. відмінити.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Синельникове-1 17.11
Синельникове-2 17.18 1 хв  17.19 7 хв 
235 Км 17.21 1 хв  17.22 10 хв 
230 Км 17.25 1 хв  17.26 14 хв 
Хорошеве 17.29 1 хв  17.30 18 хв 
225 Км 17.33 1 хв  17.34 22 хв 
222 Км 17.37 1 хв  17.38 26 хв 
219 Км 17.41 1 хв  17.42 30 хв 
Іларіонове 17.46 1 хв  17.47 35 хв 
212 Км 17.50 1 хв  17.51 39 хв 
207 Км 17.55 1 хв  17.56 44 хв 
Ігрень 18.00 1 хв  18.01 49 хв 
Ксеніївка 18.03 2 хв  18.05 52 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 18.09 2 хв  18.11 58 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 18.13 1 хв  18.14 1 г  2 хв 
196 Км 18.17 1 хв  18.18 1 г  6 хв 
Нижньодніпровськ 18.20 1 хв  18.21 1 г  9 хв 
193 Км 18.24 2 хв  18.26 1 г  13 хв 
Пост Амур 18.28 1 хв  18.29 1 г  17 хв 
Дніпро-Головний 18.32 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6125 Синельникове-1 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30