У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6126 Дніпро-Головний — Чаплине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6126 сполученням Дніпро-Головний - Чаплине відправляється зі станції Дніпро-Головний о 17.20 і прибуває на станцію Чаплине о 20.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 3 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ, Нижньодніпровськ-Вузол, 207 Км, 219 Км, Хорошеве, Синельникове-2, 242 Км, Роздори, 267 Км, 276 Км, 284 Км, Краснощокове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 17.20
Пост Амур 17.25 1 хв  17.26 5 хв 
193 Км 17.28 1 хв  17.29 8 хв 
Нижньодніпровськ 17.31 1 хв  17.32 11 хв 
196 Км 17.35 1 хв  17.36 15 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 17.40 1 хв  17.41 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 17.43 1 хв  17.44 23 хв 
Ксеніївка 17.47 1 хв  17.48 27 хв 
Ігрень 17.50 1 хв  17.51 30 хв 
207 Км 17.53 1 хв  17.54 33 хв 
212 Км 17.58 1 хв  17.59 38 хв 
Іларіонове 18.04 1 хв  18.05 44 хв 
219 Км 18.08 1 хв  18.09 48 хв 
222 Км 18.12 1 хв  18.13 52 хв 
225 Км 18.16 1 хв  18.17 56 хв 
Хорошеве 18.20 1 хв  18.21 1 г 
230 Км 18.24 2 хв  18.26 1 г  4 хв 
235 Км 18.29 1 хв  18.30 1 г  9 хв 
Синельникове-2 18.33 1 хв  18.34 1 г  13 хв 
Синельникове-1 18.41 25 хв  19.06 1 г  21 хв 
239 Км 19.13 1 хв  19.14 1 г  53 хв 
242 Км 19.17 2 хв  19.19 1 г  57 хв 
Вишнівецьке 19.24 1 хв  19.25 2 г  4 хв 
251 Км 19.29 1 хв  19.30 2 г  9 хв 
Роздори 19.33 1 хв  19.34 2 г  13 хв 
262 км 19.39 1 хв  19.40 2 г  19 хв 
Терса 19.42 1 хв  19.43 2 г  22 хв 
267 Км 19.45 1 хв  19.46 2 г  25 хв 
269 Км 19.49 1 хв  19.50 2 г  29 хв 
Письменна 19.54 1 хв  19.55 2 г  34 хв 
276 Км 19.58 1 хв  19.59 2 г  38 хв 
Крутоярка 20.02 1 хв  20.03 2 г  42 хв 
283 Км 20.06 2 хв  20.08 2 г  46 хв 
284 Км 20.10 1 хв  20.11 2 г  50 хв 
Васильківка 20.15 1 хв  20.16 2 г  55 хв 
Улянівка 20.20 1 хв  20.21 3 г 
Краснощокове 20.29 1 хв  20.30 3 г  9 хв 
Чаплине 20.39 3 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6126 Дніпро-Головний — Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30