У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6126 Дніпро-Головний — Чаплине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6126 сполученням Дніпро-Головний - Чаплине відправляється зі станції Дніпро-Головний о 17.20 і прибуває на станцію Чаплине о 20.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 2 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 196 Км, Ксеніївка, 212 Км, 222 Км, 230 Км, Синельникове-1, Вишнівецьке, 262 км, 269 Км, Крутоярка, Васильківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 17.20
193 Км 17.28 1 хв  17.29 8 хв 
Нижньодніпровськ 17.31 1 хв  17.32 11 хв 
196 Км 17.35 1 хв  17.36 15 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 17.40 1 хв  17.41 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 17.43 1 хв  17.44 23 хв 
Ксеніївка 17.47 1 хв  17.48 27 хв 
Ігрень 17.50 1 хв  17.51 30 хв 
207 Км 17.53 1 хв  17.54 33 хв 
212 Км 17.58 1 хв  17.59 38 хв 
Іларіонове 18.04 1 хв  18.05 44 хв 
219 Км 18.08 1 хв  18.09 48 хв 
222 Км 18.12 1 хв  18.13 52 хв 
225 Км 18.16 1 хв  18.17 56 хв 
Хорошеве 18.20 1 хв  18.21 1 г 
230 Км 18.24 2 хв  18.26 1 г  4 хв 
235 Км 18.29 1 хв  18.30 1 г  9 хв 
Синельникове-2 18.33 1 хв  18.34 1 г  13 хв 
Синельникове-1 18.41 25 хв  19.06 1 г  21 хв 
239 Км 19.13 1 хв  19.14 1 г  53 хв 
242 Км 19.17 2 хв  19.19 1 г  57 хв 
Вишнівецьке 19.24 1 хв  19.25 2 г  4 хв 
251 Км 19.29 1 хв  19.30 2 г  9 хв 
Роздори 19.33 1 хв  19.34 2 г  13 хв 
262 км 19.39 1 хв  19.40 2 г  19 хв 
Терса 19.42 1 хв  19.43 2 г  22 хв 
267 Км 19.45 1 хв  19.46 2 г  25 хв 
269 Км 19.49 1 хв  19.50 2 г  29 хв 
Письменна 19.54 1 хв  19.55 2 г  34 хв 
276 Км 19.58 1 хв  19.59 2 г  38 хв 
Крутоярка 20.02 1 хв  20.03 2 г  42 хв 
283 Км 20.06 2 хв  20.08 2 г  46 хв 
284 Км 20.10 1 хв  20.11 2 г  50 хв 
Васильківка 20.15 1 хв  20.16 2 г  55 хв 
Улянівка 20.20 1 хв  20.21 3 г 
Краснощокове 20.29 1 хв  20.30 3 г  9 хв 
Чаплине 20.39 3 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6126 Дніпро-Головний — Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31