У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6126 Шкло-Старжиська — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6126 сполученням Шкло-Старжиська - Львів відправляється зі станції Шкло-Старжиська о 06.05 і прибуває на станцію Львів о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Бодрість, Янтарна, Молошковичі, Добростани, 5 Км, Затока, Цунів, Мшана, Суховоля, Зимна Вода, Рудне, 5-й Парк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шкло-Старжиська 06.05
Бодрість 06.12 1 хв  06.13 7 хв 
Янтарна 06.19 1 хв  06.20 14 хв 
Молошковичі 06.27 1 хв  06.28 22 хв 
Добростани 06.36 1 хв  06.37 31 хв 
5 Км 06.42 1 хв  06.43 37 хв 
Затока 06.50 1 хв  06.51 45 хв 
Цунів 06.54 1 хв  06.55 49 хв 
Мшана 06.59 1 хв  07.00 54 хв 
Суховоля 07.05 1 хв  07.06 1 г 
Зимна Вода 07.09 1 хв  07.10 1 г  4 хв 
Рудне 07.13 1 хв  07.14 1 г  8 хв 
5-й Парк 07.18 3 хв  07.21 1 г  13 хв 
Львів 07.30 1 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6126 Шкло-Старжиська — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції