У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6126 Шкло-Старжиська — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6126 сполученням Шкло-Старжиська - Львів відправляється зі станції Шкло-Старжиська о 06.06 і прибуває на станцію Львів о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Бодрість, Янтарна, Молошковичі, Добростани, 5 Км, Затока, Цунів, Мшана, Суховоля, Зимна Вода, Рудне, 5-й Парк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шкло-Старжиська 06.06
Бодрість 06.13 1 хв  06.14 7 хв 
Янтарна 06.20 1 хв  06.21 14 хв 
Молошковичі 06.28 1 хв  06.29 22 хв 
Добростани 06.37 1 хв  06.38 31 хв 
5 Км 06.43 1 хв  06.44 37 хв 
Затока 06.51 1 хв  06.52 45 хв 
Цунів 06.55 1 хв  06.56 49 хв 
Мшана 07.00 1 хв  07.01 54 хв 
Суховоля 07.06 1 хв  07.07 1 г 
Зимна Вода 07.10 1 хв  07.11 1 г  4 хв 
Рудне 07.14 1 хв  07.15 1 г  8 хв 
5-й Парк 07.19 2 хв  07.21 1 г  13 хв 
Львів 07.30 1 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6126 Шкло-Старжиська — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30