У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6127 Чаплине — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6127 сполученням Чаплине - Дніпро-Головний відправляється зі станції Чаплине о 16.12 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 19.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Васильківка, Крутоярка, 269 Км, 262 км, Вишнівецьке, Синельникове-2, Хорошеве, Іларіонове, Ігрень, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 16.12
Краснощокове 16.20 1 хв  16.21 8 хв 
Улянівка 16.30 1 хв  16.31 18 хв 
Васильківка 16.35 1 хв  16.36 23 хв 
284 Км 16.40 1 хв  16.41 28 хв 
283 Км 16.43 1 хв  16.44 31 хв 
Крутоярка 16.48 1 хв  16.49 36 хв 
276 Км 16.52 1 хв  16.53 40 хв 
Письменна 16.57 1 хв  16.58 45 хв 
269 Км 17.01 1 хв  17.02 49 хв 
267 Км 17.05 1 хв  17.06 53 хв 
Терса 17.08 1 хв  17.09 56 хв 
262 км 17.12 1 хв  17.13 1 г 
Роздори 17.20 1 хв  17.21 1 г  8 хв 
251 Км 17.25 1 хв  17.26 1 г  13 хв 
Вишнівецьке 17.30 1 хв  17.31 1 г  18 хв 
242 Км 17.36 2 хв  17.38 1 г  24 хв 
239 Км 17.42 1 хв  17.43 1 г  30 хв 
Синельникове-2 17.48 1 хв  17.49 1 г  36 хв 
235 Км 17.51 1 хв  17.52 1 г  39 хв 
230 Км 17.55 1 хв  17.56 1 г  43 хв 
Хорошеве 17.59 1 хв  18.00 1 г  47 хв 
225 Км 18.03 1 хв  18.04 1 г  51 хв 
222 Км 18.07 1 хв  18.08 1 г  55 хв 
Іларіонове 18.16 1 хв  18.17 2 г  4 хв 
212 Км 18.21 1 хв  18.22 2 г  9 хв 
207 Км 18.26 1 хв  18.27 2 г  14 хв 
Ігрень 18.31 1 хв  18.32 2 г  19 хв 
Ксеніївка 18.34 2 хв  18.36 2 г  22 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 18.40 2 хв  18.42 2 г  28 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 18.44 1 хв  18.45 2 г  32 хв 
196 Км 18.48 1 хв  18.49 2 г  36 хв 
Нижньодніпровськ 18.52 1 хв  18.53 2 г  40 хв 
193 Км 18.56 2 хв  18.58 2 г  44 хв 
Дніпро-Головний 19.06 2 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6127 Чаплине — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31