У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6127 Чаплине — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6127 сполученням Чаплине - Дніпро-Головний відправляється зі станції Чаплине о 16.12 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 19.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Васильківка, Крутоярка, 269 Км, 262 км, Вишнівецьке, Синельникове-2, Хорошеве, Іларіонове, Ігрень, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 16.12
Краснощокове 16.20 1 хв  16.21 8 хв 
Улянівка 16.30 1 хв  16.31 18 хв 
Васильківка 16.35 1 хв  16.36 23 хв 
284 Км 16.40 1 хв  16.41 28 хв 
283 Км 16.43 1 хв  16.44 31 хв 
Крутоярка 16.48 1 хв  16.49 36 хв 
276 Км 16.52 1 хв  16.53 40 хв 
Письменна 16.57 1 хв  16.58 45 хв 
269 Км 17.01 1 хв  17.02 49 хв 
267 Км 17.05 1 хв  17.06 53 хв 
Терса 17.08 1 хв  17.09 56 хв 
262 км 17.12 1 хв  17.13 1 г 
Роздори 17.20 1 хв  17.21 1 г  8 хв 
251 Км 17.25 1 хв  17.26 1 г  13 хв 
Вишнівецьке 17.30 1 хв  17.31 1 г  18 хв 
242 Км 17.36 2 хв  17.38 1 г  24 хв 
239 Км 17.42 1 хв  17.43 1 г  30 хв 
Синельникове-2 17.48 1 хв  17.49 1 г  36 хв 
235 Км 17.51 1 хв  17.52 1 г  39 хв 
230 Км 17.55 1 хв  17.56 1 г  43 хв 
Хорошеве 17.59 1 хв  18.00 1 г  47 хв 
225 Км 18.03 1 хв  18.04 1 г  51 хв 
222 Км 18.07 1 хв  18.08 1 г  55 хв 
Іларіонове 18.16 1 хв  18.17 2 г  4 хв 
212 Км 18.21 1 хв  18.22 2 г  9 хв 
207 Км 18.26 1 хв  18.27 2 г  14 хв 
Ігрень 18.31 1 хв  18.32 2 г  19 хв 
Ксеніївка 18.34 2 хв  18.36 2 г  22 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 18.40 2 хв  18.42 2 г  28 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 18.44 1 хв  18.45 2 г  32 хв 
196 Км 18.48 1 хв  18.49 2 г  36 хв 
Нижньодніпровськ 18.52 1 хв  18.53 2 г  40 хв 
193 Км 18.56 2 хв  18.58 2 г  44 хв 
Пост Амур 19.01 1 хв  19.02 2 г  49 хв 
Дніпро-Головний 19.06 2 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6127 Чаплине — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30