У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6128 Дніпро-Головний — Синельникове-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6128 сполученням Дніпро-Головний - Синельникове-1 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 18.27 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 20.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 193 Км, Нижньодніпровськ, 196 Км, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Нижньодніпровськ-Вузол, Ксеніївка, Ігрень, 207 Км, 212 Км, Іларіонове, 219 Км, 222 Км, 225 Км, Хорошеве, 230 Км, 235 Км, Синельникове-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 18.27
193 Км 18.34 1 хв  18.35 7 хв 
Нижньодніпровськ 18.37 1 хв  18.38 10 хв 
196 Км 18.41 1 хв  18.42 14 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 18.46 1 хв  18.47 19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 18.49 1 хв  18.50 22 хв 
Ксеніївка 18.53 1 хв  18.54 26 хв 
Ігрень 18.56 1 хв  18.57 29 хв 
207 Км 18.59 1 хв  19.00 32 хв 
212 Км 19.04 1 хв  19.05 37 хв 
Іларіонове 19.10 15 хв  19.25 43 хв 
219 Км 19.28 1 хв  19.29 1 г  1 хв 
222 Км 19.32 1 хв  19.33 1 г  5 хв 
225 Км 19.36 1 хв  19.37 1 г  9 хв 
Хорошеве 19.40 1 хв  19.41 1 г  13 хв 
230 Км 19.44 2 хв  19.46 1 г  17 хв 
235 Км 19.49 1 хв  19.50 1 г  22 хв 
Синельникове-2 19.53 1 хв  19.54 1 г  26 хв 
Синельникове-1 20.01 1 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6128 Дніпро-Головний — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції