У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6128 Дніпро-Головний — Синельникове-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6128 сполученням Дніпро-Головний - Синельникове-1 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 18.27 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 19.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 193 Км, 196 Км, Нижньодніпровськ-Вузол, Ігрень, 212 Км, 219 Км, 225 Км, 230 Км, Синельникове-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 18.27
Пост Амур 18.31 1 хв  18.32 4 хв 
193 Км 18.34 1 хв  18.35 7 хв 
Нижньодніпровськ 18.37 1 хв  18.38 10 хв 
196 Км 18.41 1 хв  18.42 14 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 18.46 1 хв  18.47 19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 18.49 1 хв  18.50 22 хв 
Ксеніївка 18.53 1 хв  18.54 26 хв 
Ігрень 18.56 1 хв  18.57 29 хв 
207 Км 18.59 1 хв  19.00 32 хв 
212 Км 19.04 1 хв  19.05 37 хв 
Іларіонове 19.10 1 хв  19.11 43 хв 
219 Км 19.14 1 хв  19.15 47 хв 
222 Км 19.18 1 хв  19.19 51 хв 
225 Км 19.22 1 хв  19.23 55 хв 
Хорошеве 19.26 1 хв  19.27 59 хв 
230 Км 19.30 2 хв  19.32 1 г  3 хв 
235 Км 19.35 1 хв  19.36 1 г  8 хв 
Синельникове-2 19.39 1 хв  19.40 1 г  12 хв 
Синельникове-1 19.47 1 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6128 Дніпро-Головний — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30