У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6128 Дніпро-Головний — Синельникове-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6128 сполученням Дніпро-Головний - Синельникове-1 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 18.27 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 19.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 193 Км, Нижньодніпровськ, 196 Км, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Нижньодніпровськ-Вузол, Ксеніївка, Ігрень, 207 Км, 212 Км, Іларіонове, 219 Км, 222 Км, 225 Км, Хорошеве, 230 Км, 235 Км, Синельникове-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 18.27
193 Км 18.34 1 хв  18.35 7 хв 
Нижньодніпровськ 18.37 1 хв  18.38 10 хв 
196 Км 18.41 1 хв  18.42 14 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 18.46 1 хв  18.47 19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 18.49 1 хв  18.50 22 хв 
Ксеніївка 18.53 1 хв  18.54 26 хв 
Ігрень 18.56 1 хв  18.57 29 хв 
207 Км 18.59 1 хв  19.00 32 хв 
212 Км 19.04 1 хв  19.05 37 хв 
Іларіонове 19.10 1 хв  19.11 43 хв 
219 Км 19.14 1 хв  19.15 47 хв 
222 Км 19.18 1 хв  19.19 51 хв 
225 Км 19.22 1 хв  19.23 55 хв 
Хорошеве 19.26 1 хв  19.27 59 хв 
230 Км 19.30 2 хв  19.32 1 г  3 хв 
235 Км 19.35 1 хв  19.36 1 г  8 хв 
Синельникове-2 19.39 1 хв  19.40 1 г  12 хв 
Синельникове-1 19.47 1 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6128 Дніпро-Головний — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031