У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6130 Дніпро-Головний — Межова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6130 сполученням Дніпро-Головний - Межова відправляється зі станції Дніпро-Головний о 20.48 і прибуває на станцію Межова о 00.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 207 Км, 225 Км, Синельникове-2, 251 Км, 269 Км, 283 Км, Краснощокове, 337 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 20.48
193 Км 20.55 1 хв  20.56 7 хв 
Нижньодніпровськ 20.58 1 хв  20.59 10 хв 
196 Км 21.02 1 хв  21.03 14 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 21.07 1 хв  21.08 19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 21.10 1 хв  21.11 22 хв 
Ксеніївка 21.14 1 хв  21.15 26 хв 
Ігрень 21.17 1 хв  21.18 29 хв 
207 Км 21.20 1 хв  21.21 32 хв 
212 Км 21.25 1 хв  21.26 37 хв 
Іларіонове 21.31 1 хв  21.32 43 хв 
222 Км 21.38 1 хв  21.39 50 хв 
225 Км 21.41 1 хв  21.42 53 хв 
Хорошеве 21.45 1 хв  21.46 57 хв 
230 Км 21.49 2 хв  21.51 1 г  1 хв 
235 Км 21.54 1 хв  21.55 1 г  6 хв 
Синельникове-2 21.58 1 хв  21.59 1 г  10 хв 
239 Км 22.04 1 хв  22.05 1 г  16 хв 
242 Км 22.08 2 хв  22.10 1 г  20 хв 
Вишнівецьке 22.15 1 хв  22.16 1 г  27 хв 
251 Км 22.20 1 хв  22.21 1 г  32 хв 
Роздори 22.24 1 хв  22.25 1 г  36 хв 
262 км 22.30 1 хв  22.31 1 г  42 хв 
Терса 22.33 1 хв  22.34 1 г  45 хв 
269 Км 22.39 1 хв  22.40 1 г  51 хв 
Письменна 22.43 1 хв  22.44 1 г  55 хв 
276 Км 22.47 1 хв  22.48 1 г  59 хв 
Крутоярка 22.51 1 хв  22.52 2 г  3 хв 
283 Км 22.55 2 хв  22.57 2 г  7 хв 
284 Км 22.59 1 хв  23.00 2 г  11 хв 
Васильківка 23.04 1 хв  23.05 2 г  16 хв 
Улянівка 23.09 1 хв  23.10 2 г  21 хв 
Краснощокове 23.18 1 хв  23.19 2 г  30 хв 
Чаплине 23.28 2 хв  23.30 2 г  40 хв 
Просяна 23.45 1 хв  23.46 2 г  57 хв 
Демурине 23.59 2 хв  00.01 3 г  11 хв 
337 Км 00.04 1 хв  00.05 3 г  16 хв 
Кирпичеве 00.11 1 хв  00.12 3 г  23 хв 
347 Км 00.14 1 хв  00.15 3 г  26 хв 
N18 00.18 1 хв  00.19 3 г  30 хв 
Межова 00.29 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6130 Дніпро-Головний — Межова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30