У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6130 Дніпро-Головний — Межова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6130 сполученням Дніпро-Головний - Межова відправляється зі станції Дніпро-Головний о 20.51 і прибуває на станцію Межова о 00.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 207 Км, 225 Км, Синельникове-2, 251 Км, 269 Км, 283 Км, Краснощокове, 337 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 20.51
193 Км 20.58 1 хв  20.59 7 хв 
Нижньодніпровськ 21.01 1 хв  21.02 10 хв 
196 Км 21.05 1 хв  21.06 14 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 21.10 1 хв  21.11 19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 21.13 1 хв  21.14 22 хв 
Ксеніївка 21.17 1 хв  21.18 26 хв 
Ігрень 21.20 1 хв  21.21 29 хв 
207 Км 21.23 1 хв  21.24 32 хв 
212 Км 21.28 1 хв  21.29 37 хв 
Іларіонове 21.34 1 хв  21.35 43 хв 
222 Км 21.41 1 хв  21.42 50 хв 
225 Км 21.45 1 хв  21.46 54 хв 
Хорошеве 21.49 1 хв  21.50 58 хв 
230 Км 21.53 2 хв  21.55 1 г  2 хв 
235 Км 21.58 1 хв  21.59 1 г  7 хв 
Синельникове-2 22.02 1 хв  22.03 1 г  11 хв 
239 Км 22.08 1 хв  22.09 1 г  17 хв 
242 Км 22.13 1 хв  22.14 1 г  22 хв 
Вишнівецьке 22.19 1 хв  22.20 1 г  28 хв 
251 Км 22.24 1 хв  22.25 1 г  33 хв 
Роздори 22.28 1 хв  22.29 1 г  37 хв 
262 км 22.35 1 хв  22.36 1 г  44 хв 
Терса 22.39 1 хв  22.40 1 г  48 хв 
269 Км 22.45 1 хв  22.46 1 г  54 хв 
Письменна 22.50 1 хв  22.51 1 г  59 хв 
276 Км 22.54 1 хв  22.55 2 г  3 хв 
Крутоярка 22.58 1 хв  22.59 2 г  7 хв 
283 Км 23.03 1 хв  23.04 2 г  12 хв 
284 Км 23.06 1 хв  23.07 2 г  15 хв 
Васильківка 23.11 1 хв  23.12 2 г  20 хв 
Улянівка 23.17 1 хв  23.18 2 г  26 хв 
Краснощокове 23.26 1 хв  23.27 2 г  35 хв 
Чаплине 23.37 1 хв  23.38 2 г  46 хв 
Просяна 23.53 1 хв  23.54 3 г  2 хв 
Демурине 00.07 2 хв  00.09 3 г  16 хв 
337 Км 00.12 1 хв  00.13 3 г  21 хв 
Кирпичеве 00.19 1 хв  00.20 3 г  28 хв 
347 Км 00.22 1 хв  00.23 3 г  31 хв 
N18 00.25 1 хв  00.26 3 г  34 хв 
Межова 00.37 3 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6130 Дніпро-Головний — Межова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31