У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6130 Дніпро-Головний — Межова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6130 сполученням Дніпро-Головний - Межова відправляється зі станції Дніпро-Головний о 20.48 і прибуває на станцію Межова о 00.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 196 Км, Ксеніївка, 212 Км, 225 Км, 235 Км, 242 Км, Роздори, 276 Км, Улянівка, Демурине, 347 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 20.48
193 Км 20.55 1 хв  20.56 7 хв 
Нижньодніпровськ 20.58 1 хв  20.59 10 хв 
196 Км 21.02 1 хв  21.03 14 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 21.07 1 хв  21.08 19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 21.10 1 хв  21.11 22 хв 
Ксеніївка 21.14 1 хв  21.15 26 хв 
Ігрень 21.17 1 хв  21.18 29 хв 
207 Км 21.20 1 хв  21.21 32 хв 
212 Км 21.25 1 хв  21.26 37 хв 
Іларіонове 21.31 1 хв  21.32 43 хв 
222 Км 21.38 1 хв  21.39 50 хв 
225 Км 21.41 1 хв  21.42 53 хв 
Хорошеве 21.45 1 хв  21.46 57 хв 
230 Км 21.49 2 хв  21.51 1 г  1 хв 
235 Км 21.54 1 хв  21.55 1 г  6 хв 
Синельникове-2 21.58 1 хв  21.59 1 г  10 хв 
239 Км 22.04 1 хв  22.05 1 г  16 хв 
242 Км 22.08 2 хв  22.10 1 г  20 хв 
Вишнівецьке 22.15 1 хв  22.16 1 г  27 хв 
251 Км 22.20 1 хв  22.21 1 г  32 хв 
Роздори 22.24 1 хв  22.25 1 г  36 хв 
262 км 22.30 1 хв  22.31 1 г  42 хв 
Письменна 22.41 1 хв  22.42 1 г  53 хв 
276 Км 22.45 1 хв  22.46 1 г  57 хв 
284 Км 22.54 1 хв  22.55 2 г  6 хв 
Васильківка 22.59 1 хв  23.00 2 г  11 хв 
Улянівка 23.05 1 хв  23.06 2 г  17 хв 
Чаплине 23.24 2 хв  23.26 2 г  36 хв 
Просяна 23.41 1 хв  23.42 2 г  53 хв 
Демурине 23.55 2 хв  23.57 3 г  7 хв 
337 Км 00.04 1 хв  00.05 3 г  16 хв 
Кирпичеве 00.07 1 хв  00.08 3 г  19 хв 
347 Км 00.10 1 хв  00.11 3 г  22 хв 
N18 00.14 1 хв  00.15 3 г  26 хв 
Межова 00.25 3 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6130 Дніпро-Головний — Межова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031