У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6131 Стрий — Самбір Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6131 сполученням Стрий - Самбір відправляється зі станції Стрий о 05.25 і прибуває на станцію Самбір о 07.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нежухів, Райлів, Верхні Гаї, Болехівці, Дрогобич, Михайлевичі, Рихтичі, Добрівляни, Дорожів, Новошичі, Дубляни-Самбірські-2, Дубляни-Самбірські, Кульчиці, Радловичі, Ралівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 05.25
Нежухів 05.34 1 хв  05.35 9 хв 
Райлів 05.42 1 хв  05.43 17 хв 
Верхні Гаї 05.50 1 хв  05.51 25 хв 
Болехівці 06.00 1 хв  06.01 35 хв 
Дрогобич 06.08 12 хв  06.20 43 хв 
Михайлевичі 06.24 1 хв  06.25 59 хв 
Рихтичі 06.30 1 хв  06.31 1 г  5 хв 
Добрівляни 06.37 1 хв  06.38 1 г  12 хв 
Дорожів 06.45 1 хв  06.46 1 г  20 хв 
Новошичі 06.50 1 хв  06.51 1 г  25 хв 
Дубляни-Самбірські-2 06.56 1 хв  06.57 1 г  31 хв 
Дубляни-Самбірські 07.00 5 хв  07.05 1 г  35 хв 
Кульчиці 07.15 1 хв  07.16 1 г  50 хв 
Радловичі 07.17 1 хв  07.18 1 г  52 хв 
Ралівка 07.20 1 хв  07.21 1 г  55 хв 
Самбір 07.27 2 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6131 Стрий — Самбір можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30