У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6131 Стрий — Самбір Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6131 сполученням Стрий - Самбір відправляється зі станції Стрий о 05.25 і прибуває на станцію Самбір о 07.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нежухів, Райлів, Верхні Гаї, Болехівці, Дрогобич, Михайлевичі, Рихтичі, Добрівляни, Дорожів, Новошичі, Дубляни-Самбірські-2, Дубляни-Самбірські, Кульчиці, Радловичі, Ралівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 05.25
Нежухів 05.33 1 хв  05.34 8 хв 
Райлів 05.38 1 хв  05.39 13 хв 
Верхні Гаї 05.46 1 хв  05.47 21 хв 
Болехівці 05.55 1 хв  05.56 30 хв 
Дрогобич 06.03 11 хв  06.14 38 хв 
Михайлевичі 06.18 1 хв  06.19 53 хв 
Рихтичі 06.27 1 хв  06.28 1 г  2 хв 
Добрівляни 06.36 1 хв  06.37 1 г  11 хв 
Дорожів 06.47 1 хв  06.48 1 г  22 хв 
Новошичі 06.53 1 хв  06.54 1 г  28 хв 
Дубляни-Самбірські-2 06.59 1 хв  07.00 1 г  34 хв 
Дубляни-Самбірські 07.06 3 хв  07.09 1 г  41 хв 
Кульчиці 07.23 1 хв  07.24 1 г  58 хв 
Радловичі 07.25 1 хв  07.26 2 г 
Ралівка 07.28 1 хв  07.29 2 г  3 хв 
Самбір 07.38 2 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6131 Стрий — Самбір можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції