У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6132 Самбір — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6132 сполученням Самбір - Стрий відправляється зі станції Самбір о 04.46 і прибуває на станцію Стрий о 07.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ралівка, Радловичі, Кульчиці, Дубляни-Самбірські, Дубляни-Самбірські-2, Новошичі, Дорожів, Добрівляни, Рихтичі, Михайлевичі, Дрогобич, Болехівці, Верхні Гаї, Райлів, Нежухів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Самбір 04.46
Ралівка 04.55 1 хв  04.56 9 хв 
Радловичі 04.58 1 хв  04.59 12 хв 
Кульчиці 05.00 1 хв  05.01 14 хв 
Дубляни-Самбірські 05.15 1 хв  05.16 29 хв 
Дубляни-Самбірські-2 05.20 1 хв  05.21 34 хв 
Новошичі 05.26 1 хв  05.27 40 хв 
Дорожів 05.32 1 хв  05.33 46 хв 
Добрівляни 05.44 1 хв  05.45 58 хв 
Рихтичі 05.52 1 хв  05.53 1 г  6 хв 
Михайлевичі 06.02 1 хв  06.03 1 г  16 хв 
Дрогобич 06.08 29 хв  06.37 1 г  22 хв 
Болехівці 06.44 1 хв  06.45 1 г  58 хв 
Верхні Гаї 06.56 1 хв  06.57 2 г  10 хв 
Райлів 07.04 1 хв  07.05 2 г  18 хв 
Нежухів 07.09 1 хв  07.10 2 г  23 хв 
Стрий 07.20 2 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6132 Самбір — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції