У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6132 Самбір — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6132 сполученням Самбір - Стрий відправляється зі станції Самбір о 05.05 і прибуває на станцію Стрий о 07.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ралівка, Радловичі, Кульчиці, Дубляни-Самбірські, Дубляни-Самбірські-2, Новошичі, Дорожів, Добрівляни, Рихтичі, Михайлевичі, Дрогобич, Болехівці, Верхні Гаї, Райлів, Нежухів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Самбір 05.05
Ралівка 05.12 1 хв  05.13 7 хв 
Радловичі 05.16 1 хв  05.17 11 хв 
Кульчиці 05.18 1 хв  05.19 13 хв 
Дубляни-Самбірські 05.31 1 хв  05.32 26 хв 
Дубляни-Самбірські-2 05.35 1 хв  05.36 30 хв 
Новошичі 05.40 1 хв  05.41 35 хв 
Дорожів 05.45 1 хв  05.46 40 хв 
Добрівляни 05.54 1 хв  05.55 49 хв 
Рихтичі 06.01 1 хв  06.02 56 хв 
Михайлевичі 06.08 1 хв  06.09 1 г  3 хв 
Дрогобич 06.12 24 хв  06.36 1 г  7 хв 
Болехівці 06.43 1 хв  06.44 1 г  38 хв 
Верхні Гаї 06.54 1 хв  06.55 1 г  49 хв 
Райлів 07.04 1 хв  07.05 1 г  59 хв 
Нежухів 07.10 1 хв  07.11 2 г  5 хв 
Стрий 07.22 2 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6132 Самбір — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30