У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6132 Запоріжжя-1 — Синельникове-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6132 сполученням Запоріжжя-1 - Синельникове-1 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 19.35 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 20.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мотор, Іскра, Запоріжжя Вантажне, Янцеве, Вільнянськ, Новогупалівка, 1063 Км, Славгород-Південний, Івківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 19.35
Мотор 19.41 1 хв  19.42 6 хв 
Іскра 19.45 1 хв  19.46 10 хв 
Запоріжжя Вантажне 19.52 1 хв  19.53 17 хв 
Янцеве 20.02 1 хв  20.03 27 хв 
Вільнянськ 20.10 1 хв  20.11 35 хв 
Новогупалівка 20.23 1 хв  20.24 48 хв 
1063 Км 20.28 1 хв  20.29 53 хв 
Славгород-Південний 20.36 1 хв  20.37 1 г  1 хв 
Івківка 20.48 1 хв  20.49 1 г  13 хв 
Синельникове-1 20.58 1 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6132 Запоріжжя-1 — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031