У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6132 Запоріжжя-1 — Синельникове-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6132 сполученням Запоріжжя-1 - Синельникове-1 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 19.35 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 21.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Мотор, Іскра, Запоріжжя Вантажне, Янцеве, Вільнянськ, Новогупалівка, 1063 Км, Славгород-Південний, Івківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 19.35
Мотор 19.42 1 хв  19.43 7 хв 
Іскра 19.45 1 хв  19.46 10 хв 
Запоріжжя Вантажне 19.52 1 хв  19.53 17 хв 
Янцеве 20.03 1 хв  20.04 28 хв 
Вільнянськ 20.12 1 хв  20.13 37 хв 
Новогупалівка 20.25 1 хв  20.26 50 хв 
1063 Км 20.30 1 хв  20.31 55 хв 
Славгород-Південний 20.38 1 хв  20.39 1 г  3 хв 
Івківка 20.50 1 хв  20.51 1 г  15 хв 
Синельникове-1 21.00 1 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6132 Запоріжжя-1 — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції