У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6132 Запоріжжя-1 — Синельникове-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6132 сполученням Запоріжжя-1 - Синельникове-1 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 19.35 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 20.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мотор, Іскра, Запоріжжя Вантажне, Янцеве, Вільнянськ, Новогупалівка, 1063 Км, Славгород-Південний, Івківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 19.35
Мотор 19.41 1 хв  19.42 6 хв 
Іскра 19.45 1 хв  19.46 10 хв 
Запоріжжя Вантажне 19.52 1 хв  19.53 17 хв 
Янцеве 20.02 1 хв  20.03 27 хв 
Вільнянськ 20.10 1 хв  20.11 35 хв 
Новогупалівка 20.23 1 хв  20.24 48 хв 
1063 Км 20.28 1 хв  20.29 53 хв 
Славгород-Південний 20.36 1 хв  20.37 1 г  1 хв 
Івківка 20.48 1 хв  20.49 1 г  13 хв 
Синельникове-1 20.58 1 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6132 Запоріжжя-1 — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031