У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6132 Запоріжжя-1 — Синельникове-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6132 сполученням Запоріжжя-1 - Синельникове-1 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 19.35 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 20.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мотор, Іскра, Запоріжжя Вантажне, Янцеве, Вільнянськ, Новогупалівка, 1063 Км, Славгород-Південний, Івківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 19.35
Мотор 19.41 1 хв  19.42 6 хв 
Іскра 19.45 1 хв  19.46 10 хв 
Запоріжжя Вантажне 19.52 1 хв  19.53 17 хв 
Янцеве 20.02 1 хв  20.03 27 хв 
Вільнянськ 20.10 1 хв  20.11 35 хв 
Новогупалівка 20.23 1 хв  20.24 48 хв 
1063 Км 20.28 1 хв  20.29 53 хв 
Славгород-Південний 20.36 1 хв  20.37 1 г  1 хв 
Івківка 20.48 1 хв  20.49 1 г  13 хв 
Синельникове-1 20.58 1 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6132 Запоріжжя-1 — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031