У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6133-6134 Харків-Пас. — Золочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6133-6134 сполученням Харків-Пас. - Золочів відправляється зі станції Харків-Пас. о 06.38 і прибуває на станцію Золочів о 08.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоселівка, Залютине, Куряж, Зарічанка, Шпаківка, Курортна, Пересічна, Пересічна, Яротівка, Чепелине, Феськи, Рогозянка, 205 Км, Чорноглазівка, Соснівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 06.38
Новоселівка 06.43 1 хв  06.44 5 хв 
Залютине 06.50 1 хв  06.51 12 хв 
Куряж 06.58 1 хв  06.59 20 хв 
Зарічанка 07.03 1 хв  07.04 25 хв 
Шпаківка 07.08 1 хв  07.09 30 хв 
Курортна 07.12 1 хв  07.13 34 хв 
Пересічна 07.17 1 хв  07.18 39 хв 
Пересічна 07.22 1 хв  07.23 44 хв 
Яротівка 07.27 1 хв  07.28 49 хв 
Чепелине 07.33 1 хв  07.34 55 хв 
Феськи 07.37 1 хв  07.38 59 хв 
Рогозянка 07.42 1 хв  07.43 1 г  4 хв 
205 Км 07.48 1 хв  07.49 1 г  10 хв 
Чорноглазівка 07.52 1 хв  07.53 1 г  14 хв 
Соснівка 07.57 1 хв  07.58 1 г  19 хв 
Золочів 08.03 1 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6133-6134 Харків-Пас. — Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728