У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6133-6134 Харків-Пас. — Золочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6133-6134 сполученням Харків-Пас. - Золочів відправляється зі станції Харків-Пас. о 06.38 і прибуває на станцію Золочів о 08.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоселівка, Залютине, Куряж, Зарічанка, Шпаківка, Курортна, 224 Км, Пересічна, Яротівка, Чепелине, Феськи, Рогозянка, 205 Км, Чорноглазівка, Соснівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 06.38
Новоселівка 06.43 1 хв  06.44 5 хв 
Залютине 06.50 1 хв  06.51 12 хв 
Куряж 06.58 1 хв  06.59 20 хв 
Зарічанка 07.03 1 хв  07.04 25 хв 
Шпаківка 07.08 1 хв  07.09 30 хв 
Курортна 07.12 1 хв  07.13 34 хв 
224 Км 07.17 1 хв  07.18 39 хв 
Пересічна 07.22 1 хв  07.23 44 хв 
Яротівка 07.27 1 хв  07.28 49 хв 
Чепелине 07.33 1 хв  07.34 55 хв 
Феськи 07.37 1 хв  07.38 59 хв 
Рогозянка 07.42 1 хв  07.43 1 г  4 хв 
205 Км 07.48 1 хв  07.49 1 г  10 хв 
Чорноглазівка 07.52 1 хв  07.53 1 г  14 хв 
Соснівка 07.57 1 хв  07.58 1 г  19 хв 
Золочів 08.03 1 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6133-6134 Харків-Пас. — Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031