У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6133 Стрий — Самбір Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6133 сполученням Стрий - Самбір відправляється зі станції Стрий о 11.20 і прибуває на станцію Самбір о 13.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нежухів, Райлів, Верхні Гаї, Болехівці, Дрогобич, Михайлевичі, Рихтичі, Добрівляни, Дорожів, Новошичі, Дубляни-Самбірські-2, Дубляни-Самбірські, Кульчиці, Радловичі, Ралівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 11.20
Нежухів 11.28 1 хв  11.29 8 хв 
Райлів 11.33 1 хв  11.34 13 хв 
Верхні Гаї 11.40 1 хв  11.41 20 хв 
Болехівці 11.48 1 хв  11.49 28 хв 
Дрогобич 11.56 4 хв  12.00 36 хв 
Михайлевичі 12.04 1 хв  12.05 44 хв 
Рихтичі 12.13 1 хв  12.14 53 хв 
Добрівляни 12.22 1 хв  12.23 1 г  2 хв 
Дорожів 12.33 1 хв  12.34 1 г  13 хв 
Новошичі 12.40 1 хв  12.41 1 г  20 хв 
Дубляни-Самбірські-2 12.47 1 хв  12.48 1 г  27 хв 
Дубляни-Самбірські 12.53 1 хв  12.54 1 г  33 хв 
Кульчиці 13.08 1 хв  13.09 1 г  48 хв 
Радловичі 13.10 1 хв  13.11 1 г  50 хв 
Ралівка 13.13 1 хв  13.14 1 г  53 хв 
Самбір 13.24 2 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6133 Стрий — Самбір можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031