У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6133 Стрий — Самбір Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6133 сполученням Стрий - Самбір відправляється зі станції Стрий о 11.20 і прибуває на станцію Самбір о 13.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нежухів, Райлів, Верхні Гаї, Болехівці, Дрогобич, Михайлевичі, Рихтичі, Добрівляни, Дорожів, Новошичі, Дубляни-Самбірські-2, Дубляни-Самбірські, Кульчиці, Радловичі, Ралівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 11.20
Нежухів 11.30 1 хв  11.31 10 хв 
Райлів 11.35 1 хв  11.36 15 хв 
Верхні Гаї 11.44 1 хв  11.45 24 хв 
Болехівці 11.54 1 хв  11.55 34 хв 
Дрогобич 12.02 2 хв  12.04 42 хв 
Михайлевичі 12.08 1 хв  12.09 48 хв 
Рихтичі 12.15 1 хв  12.16 55 хв 
Добрівляни 12.22 1 хв  12.23 1 г  2 хв 
Дорожів 12.31 1 хв  12.32 1 г  11 хв 
Новошичі 12.36 1 хв  12.37 1 г  16 хв 
Дубляни-Самбірські-2 12.41 1 хв  12.42 1 г  21 хв 
Дубляни-Самбірські 12.45 1 хв  12.46 1 г  25 хв 
Кульчиці 13.01 1 хв  13.02 1 г  41 хв 
Радловичі 13.04 1 хв  13.05 1 г  44 хв 
Ралівка 13.08 1 хв  13.09 1 г  48 хв 
Самбір 13.17 1 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6133 Стрий — Самбір можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30