У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6133 Синельникове-1 — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6133 сполученням Синельникове-1 - Дніпро-Головний відправляється зі станції Синельникове-1 о 21.50 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 23.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Синельникове-2, 235 Км, 230 Км, Хорошеве, 225 Км, 222 Км, Іларіонове, 212 Км, 207 Км, Ігрень, Ксеніївка, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 196 Км, Нижньодніпровськ, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Синельникове-1 21.50
Синельникове-2 21.57 1 хв  21.58 7 хв 
235 Км 22.00 1 хв  22.01 10 хв 
230 Км 22.04 1 хв  22.05 14 хв 
Хорошеве 22.08 1 хв  22.09 18 хв 
225 Км 22.12 1 хв  22.13 22 хв 
222 Км 22.16 1 хв  22.17 26 хв 
Іларіонове 22.23 1 хв  22.24 33 хв 
212 Км 22.27 1 хв  22.28 37 хв 
207 Км 22.32 1 хв  22.33 42 хв 
Ігрень 22.37 1 хв  22.38 47 хв 
Ксеніївка 22.40 2 хв  22.42 50 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 22.46 2 хв  22.48 56 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 22.50 1 хв  22.51 1 г 
196 Км 22.54 1 хв  22.55 1 г  4 хв 
Нижньодніпровськ 22.57 1 хв  22.58 1 г  7 хв 
193 Км 23.01 9 хв  23.10 1 г  11 хв 
Дніпро-Головний 23.19 1 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6133 Синельникове-1 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031