У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6133 Синельникове-1 — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6133 сполученням Синельникове-1 - Дніпро-Головний відправляється зі станції Синельникове-1 о 21.53 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 23.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Синельникове-2, 235 Км, 230 Км, Хорошеве, 225 Км, 222 Км, Іларіонове, 212 Км, 207 Км, Ігрень, Ксеніївка, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 196 Км, Нижньодніпровськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Синельникове-1 21.53
Синельникове-2 22.00 1 хв  22.01 7 хв 
235 Км 22.03 1 хв  22.04 10 хв 
230 Км 22.07 1 хв  22.08 14 хв 
Хорошеве 22.11 1 хв  22.12 18 хв 
225 Км 22.15 1 хв  22.16 22 хв 
222 Км 22.19 1 хв  22.20 26 хв 
Іларіонове 22.26 1 хв  22.27 33 хв 
212 Км 22.30 1 хв  22.31 37 хв 
207 Км 22.35 1 хв  22.36 42 хв 
Ігрень 22.40 1 хв  22.41 47 хв 
Ксеніївка 22.43 2 хв  22.45 50 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 22.49 2 хв  22.51 56 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 22.53 1 хв  22.54 1 г 
196 Км 22.57 1 хв  22.58 1 г  4 хв 
Нижньодніпровськ 23.00 1 хв  23.01 1 г  7 хв 
Дніпро-Головний 23.10 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6133 Синельникове-1 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031