У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6134 Мерчик — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6134 сполученням Мерчик - Харків-Пас. відправляється зі станції Мерчик о 04.53 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 06.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

20,21/05 відпр. ст. Люботин 05:37, слідує ДР.22,23,24/05відпр.ст.Люботин 5.31хв,ДР, 30,31/05 відправлення Мерчик 04-39.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 04.53
Просторе 04.58 1 хв  04.59 5 хв 
Горіховий Гай 05.04 1 хв  05.05 11 хв 
Манченки 05.09 1 хв  05.10 16 хв 
Майський 05.13 1 хв  05.14 20 хв 
Любівка 05.20 1 хв  05.21 27 хв 
Люботин 05.25 4 хв  05.29 32 хв 
Водяна 05.33 1 хв  05.34 40 хв 
Коротич 05.41 1 хв  05.42 48 хв 
Рай-Оленівка 05.45 1 хв  05.46 52 хв 
Пісочин 05.48 2 хв  05.50 55 хв 
Рижів 05.53 1 хв  05.54 1 г 
Хвилинка 05.57 1 хв  05.58 1 г  4 хв 
Нова Баварія 06.02 1 хв  06.03 1 г  9 хв 
Новоселівка 06.11 1 хв  06.12 1 г  18 хв 
Харків-Пас. 06.17 1 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6134 Мерчик — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031