У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6134 Мерчик — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6134 сполученням Мерчик - Харків-Пас. відправляється зі станції Мерчик о 04.53 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 06.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 04.53
Просторе 04.58 1 хв  04.59 5 хв 
Горіховий Гай 05.04 1 хв  05.05 11 хв 
Манченки 05.09 1 хв  05.10 16 хв 
Майський 05.13 1 хв  05.14 20 хв 
Любівка 05.20 1 хв  05.21 27 хв 
Люботин 05.25 4 хв  05.29 32 хв 
Водяна 05.33 1 хв  05.34 40 хв 
Коротич 05.41 1 хв  05.42 48 хв 
Рай-Оленівка 05.45 1 хв  05.46 52 хв 
Пісочин 05.48 2 хв  05.50 55 хв 
Рижів 05.53 1 хв  05.54 1 г 
Хвилинка 05.57 1 хв  05.58 1 г  4 хв 
Нова Баварія 06.02 1 хв  06.03 1 г  9 хв 
Новоселівка 06.11 1 хв  06.12 1 г  18 хв 
Харків-Пас. 06.17 1 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6134 Мерчик — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031