У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6134 Самбір — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6134 сполученням Самбір - Стрий відправляється зі станції Самбір о 07.55 і прибуває на станцію Стрий о 09.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ралівка, Радловичі, Кульчиці, Дубляни-Самбірські, Дубляни-Самбірські-2, Новошичі, Дорожів, Добрівляни, Рихтичі, Михайлевичі, Дрогобич, Болехівці, Верхні Гаї, Райлів, Нежухів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Самбір 07.55
Ралівка 08.04 1 хв  08.05 9 хв 
Радловичі 08.07 1 хв  08.08 12 хв 
Кульчиці 08.09 1 хв  08.10 14 хв 
Дубляни-Самбірські 08.24 1 хв  08.25 29 хв 
Дубляни-Самбірські-2 08.29 1 хв  08.30 34 хв 
Новошичі 08.35 1 хв  08.36 40 хв 
Дорожів 08.41 1 хв  08.42 46 хв 
Добрівляни 08.53 1 хв  08.54 58 хв 
Рихтичі 09.01 1 хв  09.02 1 г  6 хв 
Михайлевичі 09.11 1 хв  09.12 1 г  16 хв 
Дрогобич 09.17 8 хв  09.25 1 г  22 хв 
Болехівці 09.30 1 хв  09.31 1 г  35 хв 
Верхні Гаї 09.37 1 хв  09.38 1 г  42 хв 
Райлів 09.44 1 хв  09.45 1 г  49 хв 
Нежухів 09.48 1 хв  09.49 1 г  53 хв 
Стрий 09.58 2 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6134 Самбір — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції