У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6134 Самбір — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6134 сполученням Самбір - Стрий відправляється зі станції Самбір о 07.56 і прибуває на станцію Стрий о 10.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ралівка, Радловичі, Кульчиці, Дубляни-Самбірські, Дубляни-Самбірські-2, Новошичі, Дорожів, Добрівляни, Рихтичі, Михайлевичі, Дрогобич, Болехівці, Верхні Гаї, Райлів, Нежухів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Самбір 07.56
Ралівка 08.03 1 хв  08.04 7 хв 
Радловичі 08.07 1 хв  08.08 11 хв 
Кульчиці 08.09 2 хв  08.11 13 хв 
Дубляни-Самбірські 08.23 1 хв  08.24 27 хв 
Дубляни-Самбірські-2 08.27 1 хв  08.28 31 хв 
Новошичі 08.32 1 хв  08.33 36 хв 
Дорожів 08.37 2 хв  08.39 41 хв 
Добрівляни 08.47 1 хв  08.48 51 хв 
Рихтичі 08.54 1 хв  08.55 58 хв 
Михайлевичі 09.02 1 хв  09.03 1 г  6 хв 
Дрогобич 09.08 2 хв  09.10 1 г  12 хв 
Болехівці 09.17 1 хв  09.18 1 г  21 хв 
Верхні Гаї 09.28 1 хв  09.29 1 г  32 хв 
Райлів 09.40 1 хв  09.41 1 г  44 хв 
Нежухів 09.46 1 хв  09.47 1 г  50 хв 
Стрий 10.00 2 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6134 Самбір — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031