У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6135 Чаплине — Синельникове-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6135 сполученням Чаплине - Синельникове-1 відправляється зі станції Чаплине о 20.09 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 21.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Краснощокове, Улянівка, Васильківка, 284 Км, 276 Км, Письменна, 269 Км, Терса, 262 км, Роздори, 251 Км, Вишнівецьке, 242 Км, 239 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 20.09
Краснощокове 20.17 1 хв  20.18 8 хв 
Улянівка 20.27 1 хв  20.28 18 хв 
Васильківка 20.32 1 хв  20.33 23 хв 
284 Км 20.37 1 хв  20.38 28 хв 
276 Км 20.47 1 хв  20.48 38 хв 
Письменна 20.53 1 хв  20.54 44 хв 
269 Км 20.57 1 хв  20.58 48 хв 
Терса 21.03 1 хв  21.04 54 хв 
262 км 21.07 1 хв  21.08 58 хв 
Роздори 21.15 1 хв  21.16 1 г  6 хв 
251 Км 21.20 1 хв  21.21 1 г  11 хв 
Вишнівецьке 21.25 1 хв  21.26 1 г  16 хв 
242 Км 21.31 2 хв  21.33 1 г  22 хв 
239 Км 21.36 1 хв  21.37 1 г  27 хв 
Синельникове-1 21.45 1 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6135 Чаплине — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції