У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6135 Харків-Балашівський — Золочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6135 сполученням Харків-Балашівський - Золочів відправляється зі станції Харків-Балашівський о 07.57 і прибуває на станцію Золочів о 09.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Диканівка, Нова Баварія, Рижів, Зарічанка, Курортна, Пересічна, Чепелине, Рогозянка, Чорноглазівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

29/01 відмінено

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Балашівський 07.57
Верещаківка-Левадська 08.02 1 хв  08.03 5 хв 
Диканівка 08.08 1 хв  08.09 11 хв 
6 Км 08.12 1 хв  08.13 15 хв 
Нова Баварія 08.19 1 хв  08.20 22 хв 
Хвилинка 08.23 1 хв  08.24 26 хв 
Рижів 08.26 1 хв  08.27 29 хв 
Подвірки 08.33 1 хв  08.34 36 хв 
Зарічанка 08.37 1 хв  08.38 40 хв 
Шпаківка 08.43 1 хв  08.44 46 хв 
Курортна 08.47 1 хв  08.48 50 хв 
Пересічна 08.52 1 хв  08.53 55 хв 
Пересічна 08.57 5 хв  09.02 1 г 
Яротівка 09.06 1 хв  09.07 1 г  9 хв 
Чепелине 09.12 1 хв  09.13 1 г  15 хв 
Феськи 09.17 1 хв  09.18 1 г  20 хв 
Рогозянка 09.22 1 хв  09.23 1 г  25 хв 
205 Км 09.28 1 хв  09.29 1 г  31 хв 
Чорноглазівка 09.32 1 хв  09.33 1 г  35 хв 
Соснівка 09.38 1 хв  09.39 1 г  41 хв 
Золочів 09.44 1 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6135 Харків-Балашівський — Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930