У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6135 Харків-Балашівський — Золочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6135 сполученням Харків-Балашівський - Золочів відправляється зі станції Харків-Балашівський о 07.57 і прибуває на станцію Золочів о 09.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Диканівка, Нова Баварія, Рижів, Зарічанка, Курортна, Пересічна, Чепелине, Рогозянка, Чорноглазівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Балашівський 07.57
Верещаківка-Левадська 08.02 1 хв  08.03 5 хв 
Диканівка 08.08 1 хв  08.09 11 хв 
6 Км 08.12 1 хв  08.13 15 хв 
Нова Баварія 08.19 1 хв  08.20 22 хв 
Хвилинка 08.23 1 хв  08.24 26 хв 
Рижів 08.26 1 хв  08.27 29 хв 
Подвірки 08.33 1 хв  08.34 36 хв 
Зарічанка 08.37 1 хв  08.38 40 хв 
Шпаківка 08.43 1 хв  08.44 46 хв 
Курортна 08.47 1 хв  08.48 50 хв 
224 Км 08.52 1 хв  08.53 55 хв 
Пересічна 08.57 5 хв  09.02 1 г 
Яротівка 09.06 1 хв  09.07 1 г  9 хв 
Чепелине 09.12 1 хв  09.13 1 г  15 хв 
Феськи 09.17 1 хв  09.18 1 г  20 хв 
Рогозянка 09.22 1 хв  09.23 1 г  25 хв 
205 Км 09.28 1 хв  09.29 1 г  31 хв 
Чорноглазівка 09.32 1 хв  09.33 1 г  35 хв 
Соснівка 09.38 1 хв  09.39 1 г  41 хв 
Золочів 09.44 1 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6135 Харків-Балашівський — Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30