У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6135/6136 Харків-Балашівський — Золочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6135/6136 сполученням Харків-Балашівський - Золочів відправляється зі станції Харків-Балашівський о 07.57 і прибуває на станцію Золочів о 09.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Диканівка, Нова Баварія, Рижів, Зарічанка, Курортна, Пересічна, Чепелине, Рогозянка, Чорноглазівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Балашівський 07.57
Верещаківка-Балашовська 08.02 1 хв  08.03 5 хв 
Диканівка 08.08 1 хв  08.09 11 хв 
6 Км 08.12 1 хв  08.13 15 хв 
Нова Баварія 08.19 1 хв  08.20 22 хв 
Хвилинка 08.23 1 хв  08.24 26 хв 
Рижів 08.26 1 хв  08.27 29 хв 
Подвірки 08.33 1 хв  08.34 36 хв 
Зарічанка 08.37 1 хв  08.38 40 хв 
Шпаківка 08.43 1 хв  08.44 46 хв 
Курортна 08.47 1 хв  08.48 50 хв 
224 Км 08.52 1 хв  08.53 55 хв 
Пересічна 08.57 5 хв  09.02 1 г 
Яротівка 09.06 1 хв  09.07 1 г  9 хв 
Чепелине 09.12 1 хв  09.13 1 г  15 хв 
Феськи 09.17 1 хв  09.18 1 г  20 хв 
Рогозянка 09.22 1 хв  09.23 1 г  25 хв 
205 Км 09.28 1 хв  09.29 1 г  31 хв 
Чорноглазівка 09.32 1 хв  09.33 1 г  35 хв 
Соснівка 09.38 1 хв  09.39 1 г  41 хв 
Золочів 09.44 1 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6135/6136 Харків-Балашівський — Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31