У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6135 Стрий — Самбір Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6135 сполученням Стрий - Самбір відправляється зі станції Стрий о 17.56 і прибуває на станцію Самбір о 19.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нежухів, Райлів, Верхні Гаї, Болехівці, Дрогобич, Михайлевичі, Рихтичі, Добрівляни, Дорожів, Новошичі, Дубляни-Самбірські-2, Дубляни-Самбірські, Кульчиці, Радловичі, Ралівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 17.56
Нежухів 18.06 1 хв  18.07 10 хв 
Райлів 18.11 1 хв  18.12 15 хв 
Верхні Гаї 18.20 1 хв  18.21 24 хв 
Болехівці 18.29 1 хв  18.30 33 хв 
Дрогобич 18.37 8 хв  18.45 41 хв 
Михайлевичі 18.49 1 хв  18.50 53 хв 
Рихтичі 18.56 1 хв  18.57 1 г 
Добрівляни 19.03 1 хв  19.04 1 г  7 хв 
Дорожів 19.12 1 хв  19.13 1 г  16 хв 
Новошичі 19.17 1 хв  19.18 1 г  21 хв 
Дубляни-Самбірські-2 19.22 1 хв  19.23 1 г  26 хв 
Дубляни-Самбірські 19.26 1 хв  19.27 1 г  30 хв 
Кульчиці 19.40 1 хв  19.41 1 г  44 хв 
Радловичі 19.43 1 хв  19.44 1 г  47 хв 
Ралівка 19.48 1 хв  19.49 1 г  52 хв 
Самбір 19.57 2 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6135 Стрий — Самбір можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції