У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6135 Стрий — Самбір Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6135 сполученням Стрий - Самбір відправляється зі станції Стрий о 17.58 і прибуває на станцію Самбір о 20.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нежухів, Райлів, Верхні Гаї, Болехівці, Дрогобич, Михайлевичі, Рихтичі, Добрівляни, Дорожів, Новошичі, Дубляни-Самбірські-2, Дубляни-Самбірські, Кульчиці, Радловичі, Ралівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 17.58
Нежухів 18.06 1 хв  18.07 8 хв 
Райлів 18.11 1 хв  18.12 13 хв 
Верхні Гаї 18.18 1 хв  18.19 20 хв 
Болехівці 18.26 1 хв  18.27 28 хв 
Дрогобич 18.34 8 хв  18.42 36 хв 
Михайлевичі 18.46 1 хв  18.47 48 хв 
Рихтичі 18.55 1 хв  18.56 57 хв 
Добрівляни 19.04 1 хв  19.05 1 г  6 хв 
Дорожів 19.15 1 хв  19.16 1 г  17 хв 
Новошичі 19.21 1 хв  19.22 1 г  23 хв 
Дубляни-Самбірські-2 19.28 1 хв  19.29 1 г  30 хв 
Дубляни-Самбірські 19.33 1 хв  19.34 1 г  35 хв 
Кульчиці 19.48 1 хв  19.49 1 г  50 хв 
Радловичі 19.50 1 хв  19.51 1 г  52 хв 
Ралівка 19.53 1 хв  19.54 1 г  55 хв 
Самбір 20.03 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6135 Стрий — Самбір можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031