У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6136 Дніпро-Головний — Синельникове-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6136 сполученням Дніпро-Головний - Синельникове-1 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 22.15 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 23.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 193 Км, Нижньодніпровськ, 196 Км, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Нижньодніпровськ-Вузол, Ксеніївка, Ігрень, 207 Км, 212 Км, Іларіонове, 222 Км, 225 Км, Хорошеве, 230 Км, 235 Км, Синельникове-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 22.15
193 Км 22.22 1 хв  22.23 7 хв 
Нижньодніпровськ 22.24 1 хв  22.25 9 хв 
196 Км 22.27 1 хв  22.28 12 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 22.32 1 хв  22.33 17 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 22.35 1 хв  22.36 20 хв 
Ксеніївка 22.39 1 хв  22.40 24 хв 
Ігрень 22.42 1 хв  22.43 27 хв 
207 Км 22.45 1 хв  22.46 30 хв 
212 Км 22.50 1 хв  22.51 35 хв 
Іларіонове 22.56 1 хв  22.57 41 хв 
222 Км 23.02 1 хв  23.03 47 хв 
225 Км 23.05 1 хв  23.06 50 хв 
Хорошеве 23.09 1 хв  23.10 54 хв 
230 Км 23.13 2 хв  23.15 58 хв 
235 Км 23.18 1 хв  23.19 1 г  3 хв 
Синельникове-2 23.22 1 хв  23.23 1 г  7 хв 
Синельникове-1 23.29 1 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6136 Дніпро-Головний — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції