У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6136 Дніпро-Головний — Синельникове-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6136 сполученням Дніпро-Головний - Синельникове-1 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 22.09 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 23.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 193 Км, Нижньодніпровськ, 196 Км, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Нижньодніпровськ-Вузол, Ксеніївка, Ігрень, 207 Км, 212 Км, Іларіонове, 222 Км, 225 Км, Хорошеве, 230 Км, 235 Км, Синельникове-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 22.09
193 Км 22.16 1 хв  22.17 7 хв 
Нижньодніпровськ 22.18 1 хв  22.19 9 хв 
196 Км 22.21 1 хв  22.22 12 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 22.26 1 хв  22.27 17 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 22.29 1 хв  22.30 20 хв 
Ксеніївка 22.33 1 хв  22.34 24 хв 
Ігрень 22.36 1 хв  22.37 27 хв 
207 Км 22.39 1 хв  22.40 30 хв 
212 Км 22.44 1 хв  22.45 35 хв 
Іларіонове 22.50 1 хв  22.51 41 хв 
222 Км 22.56 1 хв  22.57 47 хв 
225 Км 22.59 1 хв  23.00 50 хв 
Хорошеве 23.03 1 хв  23.04 54 хв 
230 Км 23.07 2 хв  23.09 58 хв 
235 Км 23.12 1 хв  23.13 1 г  3 хв 
Синельникове-2 23.16 1 хв  23.17 1 г  7 хв 
Синельникове-1 23.23 1 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6136 Дніпро-Головний — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30