У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6136 Люботин — Харків-Балашівський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6136 сполученням Люботин - Харків-Балашівський відправляється зі станції Люботин о 05.37 і прибуває на станцію Харків-Балашівський о 06.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, 6 Км, Диканівка, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Люботин 05.37
Водяна 05.41 1 хв  05.42 4 хв 
Коротич 05.49 1 хв  05.50 12 хв 
Рай-Оленівка 05.53 1 хв  05.54 16 хв 
Пісочин 05.57 2 хв  05.59 20 хв 
Рижів 06.02 1 хв  06.03 25 хв 
Хвилинка 06.05 1 хв  06.06 28 хв 
Нова Баварія 06.09 1 хв  06.10 32 хв 
6 Км 06.16 1 хв  06.17 39 хв 
Диканівка 06.20 1 хв  06.21 43 хв 
Верещаківка-Левадська 06.25 1 хв  06.26 48 хв 
Харків-Балашівський 06.30 53 хв 

У розкладі поїзда 6136 Люботин — Харків-Балашівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031