У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6136 Самбір — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6136 сполученням Самбір - Стрий відправляється зі станції Самбір о 17.30 і прибуває на станцію Стрий о 19.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ралівка, Радловичі, Кульчиці, Дубляни-Самбірські, Дубляни-Самбірські-2, Новошичі, Дорожів, Добрівляни, Рихтичі, Михайлевичі, Дрогобич, Болехівці, Верхні Гаї, Райлів, Нежухів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Самбір 17.30
Ралівка 17.37 1 хв  17.38 7 хв 
Радловичі 17.40 1 хв  17.41 10 хв 
Кульчиці 17.42 2 хв  17.44 12 хв 
Дубляни-Самбірські 17.56 1 хв  17.57 26 хв 
Дубляни-Самбірські-2 18.00 1 хв  18.01 30 хв 
Новошичі 18.05 1 хв  18.06 35 хв 
Дорожів 18.10 1 хв  18.11 40 хв 
Добрівляни 18.18 1 хв  18.19 48 хв 
Рихтичі 18.25 1 хв  18.26 55 хв 
Михайлевичі 18.33 1 хв  18.34 1 г  3 хв 
Дрогобич 18.39 8 хв  18.47 1 г  9 хв 
Болехівці 18.53 1 хв  18.54 1 г  23 хв 
Верхні Гаї 19.02 1 хв  19.03 1 г  32 хв 
Райлів 19.10 1 хв  19.11 1 г  40 хв 
Нежухів 19.14 1 хв  19.15 1 г  44 хв 
Стрий 19.25 1 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6136 Самбір — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30