У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6136 Самбір — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6136 сполученням Самбір - Стрий відправляється зі станції Самбір о 17.15 і прибуває на станцію Стрий о 19.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ралівка, Радловичі, Кульчиці, Дубляни-Самбірські, Дубляни-Самбірські-2, Новошичі, Дорожів, Добрівляни, Рихтичі, Михайлевичі, Дрогобич, Болехівці, Верхні Гаї, Райлів, Нежухів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Самбір 17.15
Ралівка 17.24 1 хв  17.25 9 хв 
Радловичі 17.27 1 хв  17.28 12 хв 
Кульчиці 17.29 1 хв  17.30 14 хв 
Дубляни-Самбірські 17.44 1 хв  17.45 29 хв 
Дубляни-Самбірські-2 17.49 1 хв  17.50 34 хв 
Новошичі 17.55 1 хв  17.56 40 хв 
Дорожів 18.01 1 хв  18.02 46 хв 
Добрівляни 18.13 1 хв  18.14 58 хв 
Рихтичі 18.21 1 хв  18.22 1 г  6 хв 
Михайлевичі 18.31 1 хв  18.32 1 г  16 хв 
Дрогобич 18.37 18 хв  18.55 1 г  22 хв 
Болехівці 19.01 1 хв  19.02 1 г  46 хв 
Верхні Гаї 19.09 1 хв  19.10 1 г  54 хв 
Райлів 19.16 1 хв  19.17 2 г  1 хв 
Нежухів 19.20 1 хв  19.21 2 г  5 хв 
Стрий 19.30 2 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6136 Самбір — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції