У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6137-6138 Харків-Балашівський — Золочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6137-6138 сполученням Харків-Балашівський - Золочів відправляється зі станції Харків-Балашівський о 08.24 і прибуває на станцію Золочів о 10.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Основа, Новожанове, Залютине, Куряж, Зарічанка, Шпаківка, Курортна, Пересічна, Пересічна, Яротівка, Чепелине, Феськи, Рогозянка, 205 Км, Чорноглазівка, Соснівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

18,19,20,22,27/12 відмінено

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Балашівський 08.24
Верещаківка-Левадська 08.29 1 хв  08.30 5 хв 
Основа 08.38 17 хв  08.55 14 хв 
Новожанове 09.02 1 хв  09.03 38 хв 
Залютине 09.08 1 хв  09.09 44 хв 
Куряж 09.17 1 хв  09.18 53 хв 
Зарічанка 09.22 1 хв  09.23 58 хв 
Шпаківка 09.28 1 хв  09.29 1 г  4 хв 
Курортна 09.32 1 хв  09.33 1 г  8 хв 
Пересічна 09.37 1 хв  09.38 1 г  13 хв 
Пересічна 09.42 3 хв  09.45 1 г  18 хв 
Яротівка 09.49 1 хв  09.50 1 г  25 хв 
Чепелине 09.55 1 хв  09.56 1 г  31 хв 
Феськи 09.59 1 хв  10.00 1 г  35 хв 
Рогозянка 10.04 1 хв  10.05 1 г  40 хв 
205 Км 10.10 1 хв  10.11 1 г  46 хв 
Чорноглазівка 10.14 1 хв  10.15 1 г  50 хв 
Соснівка 10.20 1 хв  10.21 1 г  56 хв 
Золочів 10.26 2 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6137-6138 Харків-Балашівський — Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728