У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6137/6138 Харків-Балашівський — Золочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6137/6138 сполученням Харків-Балашівський - Золочів відправляється зі станції Харків-Балашівський о 08.24 і прибуває на станцію Золочів о 10.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Балашовська, Основа, Новожанове, Залютине, Куряж, Зарічанка, Шпаківка, Курортна, 224 Км, Пересічна, Яротівка, Чепелине, Феськи, Рогозянка, 205 Км, Чорноглазівка, Соснівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Балашівський 08.24
Верещаківка-Балашовська 08.29 1 хв  08.30 5 хв 
Основа 08.38 17 хв  08.55 14 хв 
Новожанове 09.02 1 хв  09.03 38 хв 
Залютине 09.08 1 хв  09.09 44 хв 
Куряж 09.17 1 хв  09.18 53 хв 
Зарічанка 09.22 1 хв  09.23 58 хв 
Шпаківка 09.28 1 хв  09.29 1 г  4 хв 
Курортна 09.32 1 хв  09.33 1 г  8 хв 
224 Км 09.37 1 хв  09.38 1 г  13 хв 
Пересічна 09.42 3 хв  09.45 1 г  18 хв 
Яротівка 09.49 1 хв  09.50 1 г  25 хв 
Чепелине 09.55 1 хв  09.56 1 г  31 хв 
Феськи 09.59 1 хв  10.00 1 г  35 хв 
Рогозянка 10.04 1 хв  10.05 1 г  40 хв 
205 Км 10.10 1 хв  10.11 1 г  46 хв 
Чорноглазівка 10.14 1 хв  10.15 1 г  50 хв 
Соснівка 10.20 1 хв  10.21 1 г  56 хв 
Золочів 10.26 2 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6137/6138 Харків-Балашівський — Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31