У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6137-6138 Харків-Балашівський — Золочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6137-6138 сполученням Харків-Балашівський - Золочів відправляється зі станції Харків-Балашівський о 08.24 і прибуває на станцію Золочів о 10.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Основа, Новожанове, Залютине, Куряж, Зарічанка, Шпаківка, Курортна, 224 Км, Пересічна, Яротівка, Чепелине, Феськи, Рогозянка, 205 Км, Чорноглазівка, Соснівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Балашівський 08.24
Верещаківка-Левадська 08.29 1 хв  08.30 5 хв 
Основа 08.38 17 хв  08.55 14 хв 
Новожанове 09.02 1 хв  09.03 38 хв 
Залютине 09.08 1 хв  09.09 44 хв 
Куряж 09.17 1 хв  09.18 53 хв 
Зарічанка 09.22 1 хв  09.23 58 хв 
Шпаківка 09.28 1 хв  09.29 1 г  4 хв 
Курортна 09.32 1 хв  09.33 1 г  8 хв 
224 Км 09.37 1 хв  09.38 1 г  13 хв 
Пересічна 09.42 3 хв  09.45 1 г  18 хв 
Яротівка 09.49 1 хв  09.50 1 г  25 хв 
Чепелине 09.55 1 хв  09.56 1 г  31 хв 
Феськи 09.59 1 хв  10.00 1 г  35 хв 
Рогозянка 10.04 1 хв  10.05 1 г  40 хв 
205 Км 10.10 1 хв  10.11 1 г  46 хв 
Чорноглазівка 10.14 1 хв  10.15 1 г  50 хв 
Соснівка 10.20 1 хв  10.21 1 г  56 хв 
Золочів 10.26 2 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6137-6138 Харків-Балашівський — Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031