У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6137 Стрий — Самбір Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6137 сполученням Стрий - Самбір відправляється зі станції Стрий о 20.50 і прибуває на станцію Самбір о 22.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нежухів, Райлів, Верхні Гаї, Болехівці, Дрогобич, Михайлевичі, Рихтичі, Добрівляни, Дорожів, Новошичі, Дубляни-Самбірські-2, Дубляни-Самбірські, Кульчиці, Радловичі, Ралівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 20.50
Нежухів 21.01 1 хв  21.02 11 хв 
Райлів 21.06 1 хв  21.07 16 хв 
Верхні Гаї 21.16 1 хв  21.17 26 хв 
Болехівці 21.26 1 хв  21.27 36 хв 
Дрогобич 21.35 5 хв  21.40 45 хв 
Михайлевичі 21.44 1 хв  21.45 54 хв 
Рихтичі 21.51 1 хв  21.52 1 г  1 хв 
Добрівляни 21.58 1 хв  21.59 1 г  8 хв 
Дорожів 22.07 1 хв  22.08 1 г  17 хв 
Новошичі 22.11 1 хв  22.12 1 г  21 хв 
Дубляни-Самбірські-2 22.17 1 хв  22.18 1 г  27 хв 
Дубляни-Самбірські 22.21 1 хв  22.22 1 г  31 хв 
Кульчиці 22.34 1 хв  22.35 1 г  44 хв 
Радловичі 22.38 1 хв  22.39 1 г  48 хв 
Ралівка 22.43 1 хв  22.44 1 г  53 хв 
Самбір 22.52 2 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6137 Стрий — Самбір можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30