У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6138 Люботин — Харків-Балашівський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6138 сполученням Люботин - Харків-Балашівський відправляється зі станції Люботин о 06.28 і прибуває на станцію Харків-Балашівський о 07.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, 6 Км, Диканівка, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Люботин 06.28
Водяна 06.32 1 хв  06.33 4 хв 
Коротич 06.39 1 хв  06.40 11 хв 
Рай-Оленівка 06.42 1 хв  06.43 14 хв 
Пісочин 06.45 2 хв  06.47 17 хв 
Рижів 06.49 1 хв  06.50 21 хв 
Хвилинка 06.52 1 хв  06.53 24 хв 
Нова Баварія 06.56 1 хв  06.57 28 хв 
6 Км 07.03 1 хв  07.04 35 хв 
Диканівка 07.07 1 хв  07.08 39 хв 
Верещаківка-Левадська 07.12 1 хв  07.13 44 хв 
Харків-Балашівський 07.19 51 хв 

У розкладі поїзда 6138 Люботин — Харків-Балашівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30