У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6138 Мерчик — Харків-Балашівський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6138 сполученням Мерчик - Харків-Балашівський відправляється зі станції Мерчик о 05.53 і прибуває на станцію Харків-Балашівський о 07.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, 6 Км, Диканівка, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 05.53
Просторе 05.57 1 хв  05.58 4 хв 
Горіховий Гай 06.01 1 хв  06.02 8 хв 
Манченки 06.07 1 хв  06.08 14 хв 
Майський 06.12 1 хв  06.13 19 хв 
Любівка 06.17 1 хв  06.18 24 хв 
Люботин 06.23 2 хв  06.25 30 хв 
Водяна 06.29 1 хв  06.30 36 хв 
Коротич 06.36 1 хв  06.37 43 хв 
Рай-Оленівка 06.39 1 хв  06.40 46 хв 
Пісочин 06.42 2 хв  06.44 49 хв 
Рижів 06.46 1 хв  06.47 53 хв 
Хвилинка 06.49 1 хв  06.50 56 хв 
Нова Баварія 06.53 1 хв  06.54 1 г 
6 Км 07.00 1 хв  07.01 1 г  7 хв 
Диканівка 07.04 1 хв  07.05 1 г  11 хв 
Верещаківка-Левадська 07.09 1 хв  07.10 1 г  16 хв 
Харків-Балашівський 07.16 1 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6138 Мерчик — Харків-Балашівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829