У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6138 Самбір — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6138 сполученням Самбір - Стрий відправляється зі станції Самбір о 20.15 і прибуває на станцію Стрий о 22.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ралівка, Радловичі, Кульчиці, Дубляни-Самбірські, Дубляни-Самбірські-2, Новошичі, Дорожів, Добрівляни, Рихтичі, Михайлевичі, Дрогобич, Болехівці, Верхні Гаї, Райлів, Нежухів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Самбір 20.15
Ралівка 20.24 1 хв  20.25 9 хв 
Радловичі 20.27 1 хв  20.28 12 хв 
Кульчиці 20.29 1 хв  20.30 14 хв 
Дубляни-Самбірські 20.44 4 хв  20.48 29 хв 
Дубляни-Самбірські-2 20.52 1 хв  20.53 37 хв 
Новошичі 20.58 1 хв  20.59 43 хв 
Дорожів 21.04 1 хв  21.05 49 хв 
Добрівляни 21.16 1 хв  21.17 1 г  1 хв 
Рихтичі 21.24 1 хв  21.25 1 г  9 хв 
Михайлевичі 21.34 1 хв  21.35 1 г  19 хв 
Дрогобич 21.40 13 хв  21.53 1 г  25 хв 
Болехівці 21.59 1 хв  22.00 1 г  44 хв 
Верхні Гаї 22.08 7 хв  22.15 1 г  53 хв 
Райлів 22.22 1 хв  22.23 2 г  7 хв 
Нежухів 22.26 1 хв  22.27 2 г  11 хв 
Стрий 22.36 2 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6138 Самбір — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції