У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6138 Самбір — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6138 сполученням Самбір - Стрий відправляється зі станції Самбір о 20.18 і прибуває на станцію Стрий о 22.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ралівка, Радловичі, Кульчиці, Дубляни-Самбірські, Дубляни-Самбірські-2, Новошичі, Дорожів, Добрівляни, Рихтичі, Михайлевичі, Дрогобич, Болехівці, Верхні Гаї, Райлів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Самбір 20.18
Ралівка 20.25 1 хв  20.26 7 хв 
Радловичі 20.28 1 хв  20.29 10 хв 
Кульчиці 20.30 2 хв  20.32 12 хв 
Дубляни-Самбірські 20.44 4 хв  20.48 26 хв 
Дубляни-Самбірські-2 20.51 1 хв  20.52 33 хв 
Новошичі 20.56 1 хв  20.57 38 хв 
Дорожів 21.01 1 хв  21.02 43 хв 
Добрівляни 21.10 1 хв  21.11 52 хв 
Рихтичі 21.17 1 хв  21.18 59 хв 
Михайлевичі 21.25 1 хв  21.26 1 г  7 хв 
Дрогобич 21.31 16 хв  21.47 1 г  13 хв 
Болехівці 21.55 1 хв  21.56 1 г  37 хв 
Верхні Гаї 22.06 9 хв  22.15 1 г  48 хв 
Райлів 22.22 1 хв  22.23 2 г  4 хв 
Стрий 22.37 2 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6138 Самбір — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031