У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6139 Харків-Левада — Золочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6139 сполученням Харків-Левада - Золочів відправляється зі станції Харків-Левада о 11.14 і прибуває на станцію Золочів о 13.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Диканівка, Нова Баварія, Рижів, Зарічанка, Курортна, Пересічна, Чепелине, Рогозянка, Чорноглазівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 11.14
Верещаківка-Левадська 11.18 1 хв  11.19 4 хв 
Диканівка 11.27 1 хв  11.28 13 хв 
6 Км 11.32 1 хв  11.33 18 хв 
Нова Баварія 11.39 1 хв  11.40 25 хв 
Хвилинка 11.43 1 хв  11.44 29 хв 
Рижів 11.47 1 хв  11.48 33 хв 
Подвірки 11.53 1 хв  11.54 39 хв 
Зарічанка 11.57 1 хв  11.58 43 хв 
Шпаківка 12.02 1 хв  12.03 48 хв 
Курортна 12.06 1 хв  12.07 52 хв 
224 Км 12.11 1 хв  12.12 57 хв 
Пересічна 12.16 4 хв  12.20 1 г  2 хв 
Яротівка 12.25 1 хв  12.26 1 г  11 хв 
Чепелине 12.31 1 хв  12.32 1 г  17 хв 
Феськи 12.36 1 хв  12.37 1 г  22 хв 
Рогозянка 12.41 1 хв  12.42 1 г  27 хв 
205 Км 12.47 1 хв  12.48 1 г  33 хв 
Чорноглазівка 12.51 1 хв  12.52 1 г  37 хв 
Соснівка 12.57 1 хв  12.58 1 г  43 хв 
Золочів 13.03 1 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6139 Харків-Левада — Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30