У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6140 Дніпро-Головний — Чаплине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6140 сполученням Дніпро-Головний - Чаплине відправляється зі станції Дніпро-Головний о 11.30 і прибуває на станцію Чаплине о 14.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Ігрень, Іларіонове, Хорошеве, Синельникове-2, 242 Км, Роздори, 267 Км, 276 Км, 284 Км, Краснощокове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 11.30
Нижньодніпровськ 11.39 1 хв  11.40 9 хв 
196 Км 11.43 1 хв  11.44 13 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 11.48 1 хв  11.49 18 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 11.51 1 хв  11.52 21 хв 
Ксеніївка 11.55 1 хв  11.56 25 хв 
Ігрень 11.58 1 хв  11.59 28 хв 
207 Км 12.01 1 хв  12.02 31 хв 
212 Км 12.06 1 хв  12.07 36 хв 
Іларіонове 12.12 1 хв  12.13 42 хв 
222 Км 12.19 1 хв  12.20 49 хв 
225 Км 12.23 1 хв  12.24 53 хв 
Хорошеве 12.27 1 хв  12.28 57 хв 
230 Км 12.31 2 хв  12.33 1 г  1 хв 
235 Км 12.36 1 хв  12.37 1 г  6 хв 
Синельникове-2 12.40 1 хв  12.41 1 г  10 хв 
Синельникове-1 12.48 25 хв  13.13 1 г  18 хв 
239 Км 13.20 1 хв  13.21 1 г  50 хв 
242 Км 13.24 2 хв  13.26 1 г  54 хв 
Вишнівецьке 13.31 1 хв  13.32 2 г  1 хв 
251 Км 13.36 1 хв  13.37 2 г  6 хв 
Роздори 13.40 1 хв  13.41 2 г  10 хв 
262 км 13.47 1 хв  13.48 2 г  17 хв 
Терса 13.51 1 хв  13.52 2 г  21 хв 
267 Км 13.54 1 хв  13.55 2 г  24 хв 
269 Км 13.58 1 хв  13.59 2 г  28 хв 
Письменна 14.03 1 хв  14.04 2 г  33 хв 
276 Км 14.07 1 хв  14.08 2 г  37 хв 
Крутоярка 14.11 1 хв  14.12 2 г  41 хв 
283 Км 14.15 2 хв  14.17 2 г  45 хв 
284 Км 14.19 1 хв  14.20 2 г  49 хв 
Васильківка 14.24 1 хв  14.25 2 г  54 хв 
Улянівка 14.30 1 хв  14.31 3 г 
Краснощокове 14.39 1 хв  14.40 3 г  9 хв 
Чаплине 14.49 3 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6140 Дніпро-Головний — Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції