У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6140 Дніпро-Головний — Чаплине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6140 сполученням Дніпро-Головний - Чаплине відправляється зі станції Дніпро-Головний о 11.32 і прибуває на станцію Чаплине о 14.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Ігрень, Іларіонове, Хорошеве, Синельникове-2, 242 Км, Роздори, 267 Км, 276 Км, 284 Км, Краснощокове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 11.32
Нижньодніпровськ 11.42 1 хв  11.43 10 хв 
196 Км 11.46 1 хв  11.47 14 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 11.51 1 хв  11.52 19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 11.54 1 хв  11.55 22 хв 
Ксеніївка 11.58 1 хв  11.59 26 хв 
Ігрень 12.01 1 хв  12.02 29 хв 
207 Км 12.04 1 хв  12.05 32 хв 
212 Км 12.09 1 хв  12.10 37 хв 
Іларіонове 12.15 1 хв  12.16 43 хв 
222 Км 12.22 1 хв  12.23 50 хв 
225 Км 12.26 1 хв  12.27 54 хв 
Хорошеве 12.30 1 хв  12.31 58 хв 
230 Км 12.34 2 хв  12.36 1 г  2 хв 
235 Км 12.39 1 хв  12.40 1 г  7 хв 
Синельникове-2 12.43 1 хв  12.44 1 г  11 хв 
Синельникове-1 12.51 23 хв  13.14 1 г  19 хв 
239 Км 13.21 1 хв  13.22 1 г  49 хв 
242 Км 13.25 2 хв  13.27 1 г  53 хв 
Вишнівецьке 13.32 1 хв  13.33 2 г 
251 Км 13.37 1 хв  13.38 2 г  5 хв 
Роздори 13.41 1 хв  13.42 2 г  9 хв 
262 км 13.48 1 хв  13.49 2 г  16 хв 
Терса 13.52 1 хв  13.53 2 г  20 хв 
267 Км 13.55 1 хв  13.56 2 г  23 хв 
269 Км 13.59 1 хв  14.00 2 г  27 хв 
Письменна 14.04 1 хв  14.05 2 г  32 хв 
276 Км 14.08 1 хв  14.09 2 г  36 хв 
Крутоярка 14.12 1 хв  14.13 2 г  40 хв 
283 Км 14.16 2 хв  14.18 2 г  44 хв 
284 Км 14.20 1 хв  14.21 2 г  48 хв 
Васильківка 14.25 1 хв  14.26 2 г  53 хв 
Улянівка 14.31 1 хв  14.32 2 г  59 хв 
Краснощокове 14.40 1 хв  14.41 3 г  8 хв 
Чаплине 14.50 3 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6140 Дніпро-Головний — Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31