У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6140 Дніпро-Головний — Чаплине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6140 сполученням Дніпро-Головний - Чаплине відправляється зі станції Дніпро-Головний о 11.30 і прибуває на станцію Чаплине о 14.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 59 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Ігрень, Іларіонове, Хорошеве, Синельникове-2, 242 Км, Роздори, 267 Км, 276 Км, 284 Км, Краснощокове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 11.30
Нижньодніпровськ 11.40 1 хв  11.41 10 хв 
196 Км 11.44 1 хв  11.45 14 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 11.49 1 хв  11.50 19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 11.52 1 хв  11.53 22 хв 
Ксеніївка 11.56 1 хв  11.57 26 хв 
Ігрень 11.59 1 хв  12.00 29 хв 
207 Км 12.02 1 хв  12.03 32 хв 
212 Км 12.07 1 хв  12.08 37 хв 
Іларіонове 12.13 1 хв  12.14 43 хв 
222 Км 12.20 1 хв  12.21 50 хв 
225 Км 12.24 1 хв  12.25 54 хв 
Хорошеве 12.28 1 хв  12.29 58 хв 
230 Км 12.32 2 хв  12.34 1 г  2 хв 
235 Км 12.37 1 хв  12.38 1 г  7 хв 
Синельникове-2 12.41 1 хв  12.42 1 г  11 хв 
Синельникове-1 12.49 24 хв  13.13 1 г  19 хв 
239 Км 13.20 1 хв  13.21 1 г  50 хв 
242 Км 13.24 2 хв  13.26 1 г  54 хв 
Вишнівецьке 13.31 1 хв  13.32 2 г  1 хв 
251 Км 13.36 1 хв  13.37 2 г  6 хв 
Роздори 13.40 1 хв  13.41 2 г  10 хв 
262 км 13.47 1 хв  13.48 2 г  17 хв 
Терса 13.51 1 хв  13.52 2 г  21 хв 
267 Км 13.54 1 хв  13.55 2 г  24 хв 
269 Км 13.58 1 хв  13.59 2 г  28 хв 
Письменна 14.03 1 хв  14.04 2 г  33 хв 
276 Км 14.07 1 хв  14.08 2 г  37 хв 
Крутоярка 14.11 1 хв  14.12 2 г  41 хв 
283 Км 14.15 2 хв  14.17 2 г  45 хв 
284 Км 14.19 1 хв  14.20 2 г  49 хв 
Васильківка 14.24 1 хв  14.25 2 г  54 хв 
Улянівка 14.30 1 хв  14.31 3 г 
Краснощокове 14.39 1 хв  14.40 3 г  9 хв 
Чаплине 14.49 3 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6140 Дніпро-Головний — Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30