У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6140 Іловайськ — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6140 сполученням Іловайськ - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Іловайськ о 20.25 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 21.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Харцизьк, Канатний завод, Ханженкове, Кринична, 1110 Км, Макіївка-Пас., 1118 Км, Ясинувата-Західна, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 20.25
Харцизьк 20.43 1 хв  20.44 18 хв 
Канатний завод 20.49 1 хв  20.50 24 хв 
Ханженкове 20.57 1 хв  20.58 32 хв 
Кринична 21.07 1 хв  21.08 42 хв 
1110 Км 21.13 1 хв  21.14 48 хв 
Макіївка-Пас. 21.19 1 хв  21.20 54 хв 
1118 Км 21.26 1 хв  21.27 1 г  1 хв 
Ясинувата-Західна 21.35 1 хв  21.36 1 г  10 хв 
Ясинувата-Гірка 21.38 1 хв  21.39 1 г  13 хв 
Ясинувата-Пас. 21.47 1 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6140 Іловайськ — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031