У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6141 Чаплине — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6141 сполученням Чаплине - Дніпро-Головний відправляється зі станції Чаплине о 09.14 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 12.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Васильківка, Крутоярка, 269 Км, 262 км, Вишнівецьке, Синельникове-2, Іларіонове, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-09-16 по 2019-09-27: 23.09. - 27.09. призначити зміненим розкладом: ст.Чаплине (відпр. 9.14); пл.Краснощокове (9.22 - 9.23); ст.Улянівка (9.32 - 9.33); пл.Васильківка (9.37 - 9.38); пл.284 км (9.42 - 9.43); пл.283 км (9.45 - 9.46); пл.Крутоярка (9.50 - 9.51); пл.276 км (9.54 - 9.55); ст.Письменна (9.59 - 10.00); пл.269 км (10.03 - 10.04); пл.267 км (10.07 - 10.08); пл.Терса (10.10 - 10.11); пл.262 км (10.14 - 10.15); ст.Роздори (10.22 - 10.23); пл.251 км (10.27 - 10.28); ст.Вишневецьке (10.32 - 10.33); пл.242 км (10.38 - 10.40); Пост 239 км (10.43 - 10.44); ст.Синельникове-2 (10.49 - 10.50); пл.235 км (10.52); пл.230 км (10.55 - 10.56); пл.Хорошеве (10.59 - 11.00); пл.225 км (11.03); пл.222 км (11.06); пл.219 км (11.09); ст.Іларіонове (11.14 - 11.15); пл.212 км (11.19); пл.207 км (11.23); ст.Ігрень (11.28 - 11.29); пл.Ксенівка (11.34 - 11.35); Н.Д.Вузол Парк «Г» (11.42 - 11.43); Н.Д.Вузол Парк «Л» (11.50 - 11.51); пл.196 км (11.58 - 11.59); ст.Нижньодніпровськ (12.04 - 12.05); пл.193 км (12.08 - 12.10); Пост Амур (12.13); ст.Дніпро Гол. (приб. 12.17).

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 09.14
Краснощокове 09.22 1 хв  09.23 8 хв 
Улянівка 09.32 1 хв  09.33 18 хв 
Васильківка 09.37 1 хв  09.38 23 хв 
284 Км 09.42 1 хв  09.43 28 хв 
283 Км 09.45 1 хв  09.46 31 хв 
Крутоярка 09.50 1 хв  09.51 36 хв 
276 Км 09.54 1 хв  09.55 40 хв 
Письменна 09.59 1 хв  10.00 45 хв 
269 Км 10.03 1 хв  10.04 49 хв 
267 Км 10.07 1 хв  10.08 53 хв 
Терса 10.10 1 хв  10.11 56 хв 
262 км 10.14 1 хв  10.15 1 г 
Роздори 10.22 1 хв  10.23 1 г  8 хв 
251 Км 10.27 1 хв  10.28 1 г  13 хв 
Вишнівецьке 10.32 1 хв  10.33 1 г  18 хв 
242 Км 10.38 2 хв  10.40 1 г  24 хв 
239 Км 10.43 1 хв  10.44 1 г  29 хв 
Синельникове-2 10.49 1 хв  10.50 1 г  35 хв 
230 Км 10.55 1 хв  10.56 1 г  41 хв 
Хорошеве 10.59 1 хв  11.00 1 г  45 хв 
Іларіонове 11.14 1 хв  11.15 2 г 
Ігрень 11.28 1 хв  11.29 2 г  14 хв 
Ксеніївка 11.31 2 хв  11.33 2 г  17 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 11.37 2 хв  11.39 2 г  23 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 11.41 1 хв  11.42 2 г  27 хв 
196 Км 11.45 1 хв  11.46 2 г  31 хв 
Нижньодніпровськ 11.51 1 хв  11.52 2 г  37 хв 
193 Км 11.55 2 хв  11.57 2 г  41 хв 
Дніпро-Головний 12.04 2 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6141 Чаплине — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031