У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6141 Чаплине — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6141 сполученням Чаплине - Дніпро-Головний відправляється зі станції Чаплине о 09.14 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 12.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Васильківка, Крутоярка, 269 Км, 262 км, Вишнівецьке, Синельникове-2, Іларіонове, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-10-21 по 2019-11-13: 28/10, 30/10, 04/11 - 08/11, 11/11 - 13/11 призначити зміненим розкладом: ст.Чаплине (відпр. 9.27); пл.Краснощокове (9.35 - 9.36); ст.Улянівка (9.45 - 9.46); пл.Васильківка (9.50 - 9.51); пл.284 км (9.55 - 9.56); пл.283 км (9.58 - 9.59); пл.Крутоярка (10.03 - 10.04); пл.276 км (10.07 - 10.08); ст.Письменна (10.12 - 10.13); пл.269 км (10.16 - 10.17); пл.267 км (10.20 - 10.21); пл.Терса (10.23 - 10.24); пл.262 км (10.27 - 10.28); ст.Роздори (10.35 - 10.36); пл.251 км (10.40 - 10.41); ст.Вишневецьке (10.45 - 10.46); пл.242 км (10.51 - 10.53); Пост 239 км (10.56 - 10.57); ст.Синельникове-2 (11.02 - 11.03); пл.235 км (11.05); пл.230 км (11.08 - 11.09); пл.Хорошеве (11.12 - 11.13); пл.225 км (11.16); пл.222 км (11.19); пл.219 км (11.22); ст.Іларіонове (11.27 - 11.28); пл.212 км (11.32); пл.207 км (11.36); ст.Ігрень (11.41 - 11.42); пл.Ксенівка (11.44 - 11.46); Н.Д.Вузол Парк «Г» (11.50 - 11.52); Н.Д.Вузол Парк «Л» (11.54 - 11.55); пл.196 км (11.58 - 11.59); Нижньодніпровськ (12.04 - 12.05); пл.193 км (12.08 - 12.10); Пост Амур (12.13); ст.Дніпро Гол. (приб. 12.17).
з 2019-11-07 по 2019-11-18: 14/11, 15/11, 18/11 призначити зміненим розкладом: ст.Чаплине (відпр. 10.35); пл.Краснощокове (10.43 - 10.44); ст.Улянівка (10.53 - 10.54); пл.Васильківка (10.58 - 10.59); пл.284 км (11.03 - 11.04); пл.283 км (11.06 - 11.07); пл.Крутоярка (11.11 - 11.12); пл.276 км (11.15 - 11.16); ст.Письменна (11.20 - 11.31); пл.269 км (11.35 - 11.36); пл.267 км (11.39 - 11.40); пл.Терса (11.42 - 11.43); пл.262 км (11.46 - 11.47); ст.Роздори (11.54 - 11.55); пл.251 км (11.59 - 12.00); ст.Вишневецьке (12.04 - 12.05); пл.242 км (12.10 - 12.12); Пост 239 км (12.15 - 12.16); ст.Синельникове-2 (12.21 - 12.22); пл.235 км (12.24); пл.230 км (12.27 - 12.28); пл.Хорошеве (12.31 - 12.32); пл.225 км (12.35); пл.222 км (12.38); пл.219 км (12.41); ст.Іларіонове (12.46 - 12.47); пл.212 км (12.51); пл.207 км (12.55); ст.Ігрень (13.00 - 13.01); пл

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 09.14
Краснощокове 09.22 1 хв  09.23 8 хв 
Улянівка 09.32 1 хв  09.33 18 хв 
Васильківка 09.37 1 хв  09.38 23 хв 
284 Км 09.42 1 хв  09.43 28 хв 
283 Км 09.45 1 хв  09.46 31 хв 
Крутоярка 09.50 1 хв  09.51 36 хв 
276 Км 09.54 1 хв  09.55 40 хв 
Письменна 09.59 1 хв  10.00 45 хв 
269 Км 10.03 1 хв  10.04 49 хв 
267 Км 10.07 1 хв  10.08 53 хв 
Терса 10.10 1 хв  10.11 56 хв 
262 км 10.14 1 хв  10.15 1 г 
Роздори 10.22 1 хв  10.23 1 г  8 хв 
251 Км 10.27 1 хв  10.28 1 г  13 хв 
Вишнівецьке 10.32 1 хв  10.33 1 г  18 хв 
242 Км 10.38 2 хв  10.40 1 г  24 хв 
239 Км 10.43 1 хв  10.44 1 г  29 хв 
Синельникове-2 10.49 1 хв  10.50 1 г  35 хв 
230 Км 10.55 1 хв  10.56 1 г  41 хв 
Хорошеве 10.59 1 хв  11.00 1 г  45 хв 
Іларіонове 11.14 1 хв  11.15 2 г 
Ігрень 11.28 1 хв  11.29 2 г  14 хв 
Ксеніївка 11.31 2 хв  11.33 2 г  17 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 11.37 2 хв  11.39 2 г  23 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 11.41 1 хв  11.42 2 г  27 хв 
196 Км 11.45 1 хв  11.46 2 г  31 хв 
Нижньодніпровськ 11.51 1 хв  11.52 2 г  37 хв 
193 Км 11.55 2 хв  11.57 2 г  41 хв 
Дніпро-Головний 12.04 2 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6141 Чаплине — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031