У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6141 Чаплине — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6141 сполученням Чаплине - Дніпро-Головний відправляється зі станції Чаплине о 09.14 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 12.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Васильківка, Крутоярка, 269 Км, 262 км, Вишнівецьке, Синельникове-2, Іларіонове, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 09.14
Краснощокове 09.22 1 хв  09.23 8 хв 
Улянівка 09.32 1 хв  09.33 18 хв 
Васильківка 09.37 1 хв  09.38 23 хв 
284 Км 09.42 1 хв  09.43 28 хв 
283 Км 09.45 1 хв  09.46 31 хв 
Крутоярка 09.50 1 хв  09.51 36 хв 
276 Км 09.54 1 хв  09.55 40 хв 
Письменна 09.59 1 хв  10.00 45 хв 
269 Км 10.03 1 хв  10.04 49 хв 
267 Км 10.07 1 хв  10.08 53 хв 
Терса 10.10 1 хв  10.11 56 хв 
262 км 10.14 1 хв  10.15 1 г 
Роздори 10.22 1 хв  10.23 1 г  8 хв 
251 Км 10.27 1 хв  10.28 1 г  13 хв 
Вишнівецьке 10.32 1 хв  10.33 1 г  18 хв 
242 Км 10.38 2 хв  10.40 1 г  24 хв 
239 Км 10.43 1 хв  10.44 1 г  29 хв 
Синельникове-2 10.49 1 хв  10.50 1 г  35 хв 
230 Км 10.55 1 хв  10.56 1 г  41 хв 
Хорошеве 10.59 1 хв  11.00 1 г  45 хв 
Іларіонове 11.14 1 хв  11.15 2 г 
Ігрень 11.28 1 хв  11.29 2 г  14 хв 
Ксеніївка 11.31 2 хв  11.33 2 г  17 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 11.37 2 хв  11.39 2 г  23 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 11.41 1 хв  11.42 2 г  27 хв 
196 Км 11.45 1 хв  11.46 2 г  31 хв 
Нижньодніпровськ 11.49 1 хв  11.50 2 г  35 хв 
193 Км 11.53 2 хв  11.55 2 г  39 хв 
Дніпро-Головний 12.03 2 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6141 Чаплине — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31