У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6141-6142 Харків-Левада — Золочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6141-6142 сполученням Харків-Левада - Золочів відправляється зі станції Харків-Левада о 15.10 і прибуває на станцію Золочів о 17.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Харків-Вантажний, 6 Км, Хвилинка, Подвірки, Шпаківка, Пересічна, Яротівка, Феськи, 205 Км, Соснівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

27/12 буде відправл. зі ст.Х-Пас о 15.39хв.і слідує ДР.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 15.10
Верещаківка-Левадська 15.14 1 хв  15.15 4 хв 
Харків-Вантажний 15.19 1 хв  15.20 9 хв 
Основа 15.24 15 хв  15.39 14 хв 
6 Км 15.44 1 хв  15.45 34 хв 
Нова Баварія 15.51 2 хв  15.53 41 хв 
Хвилинка 15.56 1 хв  15.57 46 хв 
Рижів 16.00 1 хв  16.01 50 хв 
Подвірки 16.06 1 хв  16.07 56 хв 
Зарічанка 16.09 1 хв  16.10 59 хв 
Шпаківка 16.14 1 хв  16.15 1 г  4 хв 
Курортна 16.18 1 хв  16.19 1 г  8 хв 
Пересічна 16.23 1 хв  16.24 1 г  13 хв 
Пересічна 16.28 1 хв  16.29 1 г  18 хв 
Яротівка 16.33 1 хв  16.34 1 г  23 хв 
Чепелине 16.38 1 хв  16.39 1 г  28 хв 
Феськи 16.43 1 хв  16.44 1 г  33 хв 
Рогозянка 16.48 1 хв  16.49 1 г  38 хв 
205 Км 16.54 1 хв  16.55 1 г  44 хв 
Чорноглазівка 16.58 1 хв  16.59 1 г  48 хв 
Соснівка 17.04 1 хв  17.05 1 г  54 хв 
Золочів 17.10 2 г 

У розкладі поїзда 6141-6142 Харків-Левада — Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728