У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6141-6142 Харків-Левада — Золочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6141-6142 сполученням Харків-Левада - Золочів відправляється зі станції Харків-Левада о 15.10 і прибуває на станцію Золочів о 17.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Харків-Вантажний, 6 Км, Хвилинка, Подвірки, Шпаківка, 224 Км, Яротівка, Феськи, 205 Км, Соснівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 15.10
Верещаківка-Левадська 15.14 1 хв  15.15 4 хв 
Харків-Вантажний 15.19 1 хв  15.20 9 хв 
Основа 15.24 15 хв  15.39 14 хв 
6 Км 15.44 1 хв  15.45 34 хв 
Нова Баварія 15.51 2 хв  15.53 41 хв 
Хвилинка 15.56 1 хв  15.57 46 хв 
Рижів 16.00 1 хв  16.01 50 хв 
Подвірки 16.06 1 хв  16.07 56 хв 
Зарічанка 16.09 1 хв  16.10 59 хв 
Шпаківка 16.14 1 хв  16.15 1 г  4 хв 
Курортна 16.18 1 хв  16.19 1 г  8 хв 
224 Км 16.23 1 хв  16.24 1 г  13 хв 
Пересічна 16.28 1 хв  16.29 1 г  18 хв 
Яротівка 16.33 1 хв  16.34 1 г  23 хв 
Чепелине 16.38 1 хв  16.39 1 г  28 хв 
Феськи 16.43 1 хв  16.44 1 г  33 хв 
Рогозянка 16.48 1 хв  16.49 1 г  38 хв 
205 Км 16.54 1 хв  16.55 1 г  44 хв 
Чорноглазівка 16.58 1 хв  16.59 1 г  48 хв 
Соснівка 17.04 1 хв  17.05 1 г  54 хв 
Золочів 17.10 2 г 

У розкладі поїзда 6141-6142 Харків-Левада — Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції