У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6141 Ясинувата-Пас. — Іловайськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6141 сполученням Ясинувата-Пас. - Іловайськ відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 15.25 і прибуває на станцію Іловайськ о 16.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ясинувата-Гірка, Ясинувата-Західна, 1118 Км, Макіївка-Пас., 1110 Км, Кринична, Ханженкове, Канатний завод, Харцизьк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 15.25
Ясинувата-Гірка 15.27 1 хв  15.28 2 хв 
Ясинувата-Західна 15.31 1 хв  15.32 6 хв 
1118 Км 15.38 1 хв  15.39 13 хв 
Макіївка-Пас. 15.47 2 хв  15.49 22 хв 
1110 Км 15.53 1 хв  15.54 28 хв 
Кринична 15.59 1 хв  16.00 34 хв 
Ханженкове 16.10 1 хв  16.11 45 хв 
Канатний завод 16.16 1 хв  16.17 51 хв 
Харцизьк 16.23 2 хв  16.25 58 хв 
Іловайськ 16.43 1 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6141 Ясинувата-Пас. — Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції