У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6142 Іловайськ — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6142 сполученням Іловайськ - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Іловайськ о 17.34 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 18.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Харцизьк, Канатний завод, Ханженкове, Кринична, 1110 Км, Макіївка-Пас., 1118 Км, Ясинувата-Західна, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 17.34
Харцизьк 17.51 1 хв  17.52 17 хв 
Канатний завод 17.56 1 хв  17.57 22 хв 
Ханженкове 18.03 1 хв  18.04 29 хв 
Кринична 18.14 1 хв  18.15 40 хв 
1110 Км 18.18 1 хв  18.19 44 хв 
Макіївка-Пас. 18.25 2 хв  18.27 51 хв 
1118 Км 18.31 1 хв  18.32 57 хв 
Ясинувата-Західна 18.42 1 хв  18.43 1 г  8 хв 
Ясинувата-Гірка 18.45 1 хв  18.46 1 г  11 хв 
Ясинувата-Пас. 18.50 1 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6142 Іловайськ — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції