У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6143 Ясинувата-Пас. — Іловайськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6143 сполученням Ясинувата-Пас. - Іловайськ відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 06.10 і прибуває на станцію Іловайськ о 07.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ясинувата-Гірка, Ясинувата-Західна, 1118 Км, Макіївка-Пас., 1110 Км, Кринична, Ханженкове, Канатний завод, Харцизьк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 06.10
Ясинувата-Гірка 06.12 1 хв  06.13 2 хв 
Ясинувата-Західна 06.16 1 хв  06.17 6 хв 
1118 Км 06.24 1 хв  06.25 14 хв 
Макіївка-Пас. 06.32 2 хв  06.34 22 хв 
1110 Км 06.38 1 хв  06.39 28 хв 
Кринична 06.44 1 хв  06.45 34 хв 
Ханженкове 06.55 1 хв  06.56 45 хв 
Канатний завод 07.01 1 хв  07.02 51 хв 
Харцизьк 07.09 2 хв  07.11 59 хв 
Іловайськ 07.29 1 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6143 Ясинувата-Пас. — Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031