У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6145-6146 Харків-Левада — Золочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6145-6146 сполученням Харків-Левада - Золочів відправляється зі станції Харків-Левада о 17.36 і прибуває на станцію Золочів о 19.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Харків-Вантажний, Новожанове, Куряж, Шпаківка, 224 Км, Яротівка, Феськи, 205 Км, Соснівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 17.36
Верещаківка-Левадська 17.40 1 хв  17.41 4 хв 
Харків-Вантажний 17.44 1 хв  17.45 8 хв 
Основа 17.50 13 хв  18.03 14 хв 
Новожанове 18.11 1 хв  18.12 35 хв 
Залютине 18.17 1 хв  18.18 41 хв 
Куряж 18.27 1 хв  18.28 51 хв 
Зарічанка 18.32 1 хв  18.33 56 хв 
Шпаківка 18.38 1 хв  18.39 1 г  2 хв 
Курортна 18.42 1 хв  18.43 1 г  6 хв 
224 Км 18.47 1 хв  18.48 1 г  11 хв 
Пересічна 18.52 1 хв  18.53 1 г  16 хв 
Яротівка 18.58 1 хв  18.59 1 г  22 хв 
Чепелине 19.04 1 хв  19.05 1 г  28 хв 
Феськи 19.09 1 хв  19.10 1 г  33 хв 
Рогозянка 19.14 1 хв  19.15 1 г  38 хв 
205 Км 19.20 1 хв  19.21 1 г  44 хв 
Чорноглазівка 19.23 1 хв  19.24 1 г  47 хв 
Соснівка 19.29 1 хв  19.30 1 г  53 хв 
Золочів 19.35 1 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6145-6146 Харків-Левада — Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції