У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6145-6146 Харків-Пас. — Золочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6145-6146 сполученням Харків-Пас. - Золочів відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.17 і прибуває на станцію Золочів о 19.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоселівка, Основа, Новожанове, Залютине, Куряж, Зарічанка, Шпаківка, Курортна, 224 Км, Пересічна, Яротівка, Чепелине, Феськи, Рогозянка, 205 Км, Чорноглазівка, Соснівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.17
Новоселівка 17.22 1 хв  17.23 5 хв 
Основа 17.34 25 хв  17.59 17 хв 
Новожанове 18.07 1 хв  18.08 50 хв 
Залютине 18.13 1 хв  18.14 56 хв 
Куряж 18.23 1 хв  18.24 1 г  6 хв 
Зарічанка 18.28 1 хв  18.29 1 г  11 хв 
Шпаківка 18.34 1 хв  18.35 1 г  17 хв 
Курортна 18.38 1 хв  18.39 1 г  21 хв 
224 Км 18.43 1 хв  18.44 1 г  26 хв 
Пересічна 18.48 1 хв  18.49 1 г  31 хв 
Яротівка 18.54 1 хв  18.55 1 г  37 хв 
Чепелине 19.00 1 хв  19.01 1 г  43 хв 
Феськи 19.05 1 хв  19.06 1 г  48 хв 
Рогозянка 19.10 1 хв  19.11 1 г  53 хв 
205 Км 19.16 1 хв  19.17 1 г  59 хв 
Чорноглазівка 19.19 1 хв  19.20 2 г  2 хв 
Соснівка 19.25 1 хв  19.26 2 г  8 хв 
Золочів 19.31 2 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6145-6146 Харків-Пас. — Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30