У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6145 Ясинувата-Пас. — Іловайськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6145 сполученням Ясинувата-Пас. - Іловайськ відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 08.17 і прибуває на станцію Іловайськ о 09.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ясинувата-Гірка, Ясинувата-Західна, 1118 Км, Макіївка-Пас., 1110 Км, Кринична, Ханженкове, Канатний завод, Харцизьк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 08.17
Ясинувата-Гірка 08.19 1 хв  08.20 2 хв 
Ясинувата-Західна 08.23 1 хв  08.24 6 хв 
1118 Км 08.30 1 хв  08.31 13 хв 
Макіївка-Пас. 08.39 1 хв  08.40 22 хв 
1110 Км 08.44 1 хв  08.45 27 хв 
Кринична 08.50 1 хв  08.51 33 хв 
Ханженкове 09.02 1 хв  09.03 45 хв 
Канатний завод 09.08 1 хв  09.09 51 хв 
Харцизьк 09.15 2 хв  09.17 58 хв 
Іловайськ 09.33 1 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6145 Ясинувата-Пас. — Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031