У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6146 Іловайськ — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6146 сполученням Іловайськ - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Іловайськ о 06.10 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 07.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Харцизьк, Канатний завод, Ханженкове, Кринична, 1110 Км, Макіївка-Пас., 1118 Км, Ясинувата-Західна, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 06.10
Харцизьк 06.28 2 хв  06.30 18 хв 
Канатний завод 06.35 1 хв  06.36 25 хв 
Ханженкове 06.43 1 хв  06.44 33 хв 
Кринична 06.54 1 хв  06.55 44 хв 
1110 Км 06.59 1 хв  07.00 49 хв 
Макіївка-Пас. 07.05 2 хв  07.07 55 хв 
1118 Км 07.11 1 хв  07.12 1 г  1 хв 
Ясинувата-Західна 07.22 1 хв  07.23 1 г  12 хв 
Ясинувата-Гірка 07.25 1 хв  07.26 1 г  15 хв 
Ясинувата-Пас. 07.29 1 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6146 Іловайськ — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції