У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6147 Ясинувата-Пас. — Іловайськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6147 сполученням Ясинувата-Пас. - Іловайськ відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 17.25 і прибуває на станцію Іловайськ о 18.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ясинувата-Гірка, Ясинувата-Західна, 1118 Км, Макіївка-Пас., 1110 Км, Кринична, Ханженкове, Канатний завод, Харцизьк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 17.25
Ясинувата-Гірка 17.27 1 хв  17.28 2 хв 
Ясинувата-Західна 17.32 1 хв  17.33 7 хв 
1118 Км 17.40 1 хв  17.41 15 хв 
Макіївка-Пас. 17.49 2 хв  17.51 24 хв 
1110 Км 17.55 1 хв  17.56 30 хв 
Кринична 18.01 1 хв  18.02 36 хв 
Ханженкове 18.12 1 хв  18.13 47 хв 
Канатний завод 18.17 1 хв  18.18 52 хв 
Харцизьк 18.24 1 хв  18.25 59 хв 
Іловайськ 18.42 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6147 Ясинувата-Пас. — Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30