У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6149-6150 Харків-Левада — Золочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6149-6150 сполученням Харків-Левада - Золочів відправляється зі станції Харків-Левада о 20.17 і прибуває на станцію Золочів о 22.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Харків-Вантажний, Новожанове, Куряж, Шпаківка, Пересічна, Яротівка, Феськи, 205 Км, Соснівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 20.17
Верещаківка-Левадська 20.22 1 хв  20.23 5 хв 
Харків-Вантажний 20.26 1 хв  20.27 9 хв 
Основа 20.31 15 хв  20.46 14 хв 
Новожанове 20.54 1 хв  20.55 37 хв 
Залютине 21.02 1 хв  21.03 45 хв 
Куряж 21.12 1 хв  21.13 55 хв 
Зарічанка 21.17 1 хв  21.18 1 г 
Шпаківка 21.21 1 хв  21.22 1 г  4 хв 
Курортна 21.25 1 хв  21.26 1 г  8 хв 
Пересічна 21.30 1 хв  21.31 1 г  13 хв 
Пересічна 21.35 1 хв  21.36 1 г  18 хв 
Яротівка 21.41 1 хв  21.42 1 г  24 хв 
Чепелине 21.47 1 хв  21.48 1 г  30 хв 
Феськи 21.52 1 хв  21.53 1 г  35 хв 
Рогозянка 21.57 1 хв  21.58 1 г  40 хв 
205 Км 22.04 1 хв  22.05 1 г  47 хв 
Чорноглазівка 22.08 1 хв  22.09 1 г  51 хв 
Соснівка 22.14 1 хв  22.15 1 г  57 хв 
Золочів 22.21 2 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6149-6150 Харків-Левада — Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031