У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6149-6150 Харків-Левада — Золочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6149-6150 сполученням Харків-Левада - Золочів відправляється зі станції Харків-Левада о 20.17 і прибуває на станцію Золочів о 22.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Харків-Вантажний, Новожанове, Куряж, Шпаківка, 224 Км, Яротівка, Феськи, 205 Км, Соснівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 20.17
Верещаківка-Левадська 20.22 1 хв  20.23 5 хв 
Харків-Вантажний 20.26 1 хв  20.27 9 хв 
Основа 20.31 15 хв  20.46 14 хв 
Новожанове 20.54 1 хв  20.55 37 хв 
Залютине 21.02 1 хв  21.03 45 хв 
Куряж 21.12 1 хв  21.13 55 хв 
Зарічанка 21.17 1 хв  21.18 1 г 
Шпаківка 21.21 1 хв  21.22 1 г  4 хв 
Курортна 21.25 1 хв  21.26 1 г  8 хв 
224 Км 21.30 1 хв  21.31 1 г  13 хв 
Пересічна 21.35 1 хв  21.36 1 г  18 хв 
Яротівка 21.41 1 хв  21.42 1 г  24 хв 
Чепелине 21.47 1 хв  21.48 1 г  30 хв 
Феськи 21.52 1 хв  21.53 1 г  35 хв 
Рогозянка 21.57 1 хв  21.58 1 г  40 хв 
205 Км 22.04 1 хв  22.05 1 г  47 хв 
Чорноглазівка 22.08 1 хв  22.09 1 г  51 хв 
Соснівка 22.14 1 хв  22.15 1 г  57 хв 
Золочів 22.21 2 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6149-6150 Харків-Левада — Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031