У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6149/6150 Харків-Левада — Золочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6149/6150 сполученням Харків-Левада - Золочів відправляється зі станції Харків-Левада о 20.17 і прибуває на станцію Золочів о 22.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Харків-Вантажний, Новожанове, Хвилинка, Подвірки, Шпаківка, 224 Км, Яротівка, Феськи, 205 Км, Соснівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 20.17
Верещаківка-Левадська 20.22 1 хв  20.23 5 хв 
Харків-Вантажний 20.26 1 хв  20.27 9 хв 
Основа 20.31 14 хв  20.45 14 хв 
Новожанове 20.51 1 хв  20.52 34 хв 
Нова Баварія 20.58 1 хв  20.59 41 хв 
Хвилинка 21.02 1 хв  21.03 45 хв 
Рижів 21.05 1 хв  21.06 48 хв 
Подвірки 21.12 1 хв  21.13 55 хв 
Зарічанка 21.16 1 хв  21.17 59 хв 
Шпаківка 21.22 1 хв  21.23 1 г  5 хв 
Курортна 21.26 1 хв  21.27 1 г  9 хв 
224 Км 21.31 1 хв  21.32 1 г  14 хв 
Пересічна 21.36 4 хв  21.40 1 г  19 хв 
Яротівка 21.45 1 хв  21.46 1 г  28 хв 
Чепелине 21.51 1 хв  21.52 1 г  34 хв 
Феськи 21.56 1 хв  21.57 1 г  39 хв 
Рогозянка 22.01 1 хв  22.02 1 г  44 хв 
205 Км 22.08 1 хв  22.09 1 г  51 хв 
Чорноглазівка 22.12 1 хв  22.13 1 г  55 хв 
Соснівка 22.18 1 хв  22.19 2 г  1 хв 
Золочів 22.25 2 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6149/6150 Харків-Левада — Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31