У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6149 Ясинувата-Пас. — Іловайськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6149 сполученням Ясинувата-Пас. - Іловайськ відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 12.53 і прибуває на станцію Іловайськ о 14.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ясинувата-Гірка, Ясинувата-Західна, 1118 Км, Макіївка-Пас., 1110 Км, Кринична, Ханженкове, Канатний завод, Харцизьк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 12.53
Ясинувата-Гірка 12.55 1 хв  12.56 2 хв 
Ясинувата-Західна 12.59 1 хв  13.00 6 хв 
1118 Км 13.06 1 хв  13.07 13 хв 
Макіївка-Пас. 13.15 1 хв  13.16 22 хв 
1110 Км 13.20 1 хв  13.21 27 хв 
Кринична 13.26 1 хв  13.27 33 хв 
Ханженкове 13.38 1 хв  13.39 45 хв 
Канатний завод 13.44 1 хв  13.45 51 хв 
Харцизьк 13.51 1 хв  13.52 58 хв 
Іловайськ 14.10 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6149 Ясинувата-Пас. — Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30