У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6151 Орлівщина — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6151 сполученням Орлівщина - Дніпро-Головний відправляється зі станції Орлівщина о 05.17 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 06.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 156 Км, 159 Км, 161 Км, Новомосковськ-Дніпровський, Жестибуд, Кулебівка, Підміська, Самарівка, Олександрівка, 192 Км, 194 Км, 195 Км, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 196 Км, Нижньодніпровськ, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Орлівщина 05.17
156 Км 05.23 1 хв  05.24 6 хв 
159 Км 05.27 2 хв  05.29 10 хв 
161 Км 05.32 1 хв  05.33 15 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 05.37 2 хв  05.39 20 хв 
Жестибуд 05.42 1 хв  05.43 25 хв 
Кулебівка 05.45 1 хв  05.46 28 хв 
Підміська 05.52 1 хв  05.53 35 хв 
Самарівка 05.56 1 хв  05.57 39 хв 
Олександрівка 05.59 1 хв  06.00 42 хв 
192 Км 06.02 1 хв  06.03 45 хв 
194 Км 06.05 1 хв  06.06 48 хв 
195 Км 06.08 1 хв  06.09 51 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 06.12 2 хв  06.14 55 хв 
196 Км 06.17 1 хв  06.18 1 г 
Нижньодніпровськ 06.21 1 хв  06.22 1 г  4 хв 
193 Км 06.25 2 хв  06.27 1 г  8 хв 
Дніпро-Головний 06.34 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6151 Орлівщина — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031