У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6151 Орлівщина — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6151 сполученням Орлівщина - Дніпро-Головний відправляється зі станції Орлівщина о 05.14 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 06.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 156 Км, 159 Км, 161 Км, Новомосковськ-Дніпровський, Жестибуд, Кулебівка, Підміська, Самарівка, Олександрівка, 192 Км, 194 Км, 195 Км, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 196 Км, Нижньодніпровськ, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Орлівщина 05.14
156 Км 05.20 1 хв  05.21 6 хв 
159 Км 05.24 2 хв  05.26 10 хв 
161 Км 05.29 1 хв  05.30 15 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 05.34 2 хв  05.36 20 хв 
Жестибуд 05.39 1 хв  05.40 25 хв 
Кулебівка 05.42 1 хв  05.43 28 хв 
Підміська 05.49 1 хв  05.50 35 хв 
Самарівка 05.53 1 хв  05.54 39 хв 
Олександрівка 05.56 1 хв  05.57 42 хв 
192 Км 05.59 1 хв  06.00 45 хв 
194 Км 06.02 1 хв  06.03 48 хв 
195 Км 06.05 1 хв  06.06 51 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 06.09 2 хв  06.11 55 хв 
196 Км 06.14 1 хв  06.15 1 г 
Нижньодніпровськ 06.18 1 хв  06.19 1 г  4 хв 
193 Км 06.22 2 хв  06.24 1 г  8 хв 
Дніпро-Головний 06.31 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6151 Орлівщина — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції