У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6151 Орлівщина — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6151 сполученням Орлівщина - Дніпро-Головний відправляється зі станції Орлівщина о 05.18 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 06.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 156 Км, 159 Км, 161 Км, Новомосковськ-Дніпровський, Жестибуд, Кулебівка, Підміська, Самарівка, Олександрівка, 192 Км, 194 Км, 195 Км, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 196 Км, Нижньодніпровськ, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Орлівщина 05.18
156 Км 05.24 1 хв  05.25 6 хв 
159 Км 05.28 2 хв  05.30 10 хв 
161 Км 05.33 1 хв  05.34 15 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 05.38 2 хв  05.40 20 хв 
Жестибуд 05.44 1 хв  05.45 26 хв 
Кулебівка 05.47 1 хв  05.48 29 хв 
Підміська 05.55 1 хв  05.56 37 хв 
Самарівка 05.59 1 хв  06.00 41 хв 
Олександрівка 06.02 1 хв  06.03 44 хв 
192 Км 06.05 1 хв  06.06 47 хв 
194 Км 06.08 1 хв  06.09 50 хв 
195 Км 06.11 1 хв  06.12 53 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 06.15 2 хв  06.17 57 хв 
196 Км 06.20 1 хв  06.21 1 г  2 хв 
Нижньодніпровськ 06.24 1 хв  06.25 1 г  6 хв 
193 Км 06.28 2 хв  06.30 1 г  10 хв 
Дніпро-Головний 06.37 1 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6151 Орлівщина — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031