У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6151 Орлівщина — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6151 сполученням Орлівщина - Дніпро-Головний відправляється зі станції Орлівщина о 05.17 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 06.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 156 Км, 159 Км, 161 Км, Новомосковськ-Дніпровський, Жестибуд, Кулебівка, Підміська, Самарівка, Олександрівка, 192 Км, 194 Км, 195 Км, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 196 Км, Нижньодніпровськ, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Орлівщина 05.17
156 Км 05.23 1 хв  05.24 6 хв 
159 Км 05.27 2 хв  05.29 10 хв 
161 Км 05.32 1 хв  05.33 15 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 05.37 2 хв  05.39 20 хв 
Жестибуд 05.42 1 хв  05.43 25 хв 
Кулебівка 05.45 1 хв  05.46 28 хв 
Підміська 05.52 1 хв  05.53 35 хв 
Самарівка 05.56 1 хв  05.57 39 хв 
Олександрівка 05.59 1 хв  06.00 42 хв 
192 Км 06.02 1 хв  06.03 45 хв 
194 Км 06.05 1 хв  06.06 48 хв 
195 Км 06.08 1 хв  06.09 51 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 06.12 2 хв  06.14 55 хв 
196 Км 06.17 1 хв  06.18 1 г 
Нижньодніпровськ 06.21 1 хв  06.22 1 г  4 хв 
193 Км 06.25 2 хв  06.27 1 г  8 хв 
Дніпро-Головний 06.34 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6151 Орлівщина — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930