У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6151 Роз'їзд N5 — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6151 сполученням Роз'їзд N5 - Дніпро-Головний відправляється зі станції Роз'їзд N5 о 02.44 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 06.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Миколаївка-Донецька, 90 Км, Павлоград-1, Межерічі, Орлівщина, 161 Км, Кулебівка, Олександрівка, 195 Км, Нижньодніпровськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Роз'їзд N5 02.44
Слов'янка 03.03 1 хв  03.04 19 хв 
Петропавлівка 03.21 1 хв  03.22 37 хв 
Миколаївка-Донецька 03.36 1 хв  03.37 52 хв 
73 Км 03.42 1 хв  03.43 58 хв 
80 Км 03.49 2 хв  03.51 1 г  5 хв 
90 Км 04.00 1 хв  04.01 1 г  16 хв 
Богуславський 04.08 1 хв  04.09 1 г  24 хв 
Павлоград-2 04.18 1 хв  04.19 1 г  34 хв 
Павлоград-1 04.30 2 хв  04.32 1 г  46 хв 
119 Км 04.37 2 хв  04.39 1 г  53 хв 
121 Км 04.41 1 хв  04.42 1 г  57 хв 
Межерічі 04.48 1 хв  04.49 2 г  4 хв 
132 Км 04.55 1 хв  04.56 2 г  11 хв 
Мінеральна 05.03 1 хв  05.04 2 г  19 хв 
Орлівщина 05.16 1 хв  05.17 2 г  32 хв 
156 Км 05.23 1 хв  05.24 2 г  39 хв 
159 Км 05.27 2 хв  05.29 2 г  43 хв 
161 Км 05.32 1 хв  05.33 2 г  48 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 05.37 2 хв  05.39 2 г  53 хв 
Жестибуд 05.42 1 хв  05.43 2 г  58 хв 
Кулебівка 05.45 1 хв  05.46 3 г  1 хв 
Підміська 05.52 1 хв  05.53 3 г  8 хв 
Самарівка 05.56 1 хв  05.57 3 г  12 хв 
Олександрівка 05.59 1 хв  06.00 3 г  15 хв 
192 Км 06.02 1 хв  06.03 3 г  18 хв 
194 Км 06.05 1 хв  06.06 3 г  21 хв 
195 Км 06.08 1 хв  06.09 3 г  24 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 06.12 2 хв  06.14 3 г  28 хв 
196 Км 06.17 1 хв  06.18 3 г  33 хв 
Нижньодніпровськ 06.21 1 хв  06.22 3 г  37 хв 
193 Км 06.25 2 хв  06.27 3 г  41 хв 
Дніпро-Головний 06.34 3 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6151 Роз'їзд N5 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031